Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt miért csinálják az arab...

Ezt miért csinálják az arab telivérek?

Figyelt kérdés

[link]


Tele van ilyen videókkal a yt. Csődör,és nem bír magával? Vagy nincs megnevelve rendesen?

Sok olyan videó is van,ahol lovaglás közben többször ágaskodnak.

Ez az arab telivér sajátossága?


2023. okt. 16. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
*arabs
2023. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő benne van. Csődör és nincs is megnevelve rendesen. (persze vannak olyan csődörök, akik egyszerűbben, és akik nehezebben kezelhetőek, nevelhetőedk)

Az arab telivér híresen így tenyésztett, valamilyen szinten ezt a stílust képviselik, mert ezt tartják esztétikusnak, fenseegesnek, ez a kultúra. Ettől függetlenül ( és a túltenyésztettségtől eltekintve) az arab is ugyanúgy ló, ahogy bármilyen másik fajta, lehet kiegyensúlyozott, vagy instabil.

2023. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezeket direkt piszkálják, hogy mutassa magát.
2023. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket direkt így válogatják és nevelik, és a show előtt még bosszantják is. Nekem nem annyira tetszik, de nekik meg igen. Úgy általában az arab ló temperamentumos, de a videón látott ló direkt ilyen extrémnek van bemutatva. Lehet ha felülnek rá, már nem cirkuszol ennyire, de az biztos hogy az arab nem kezdőnek való.
2023. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írtam, mint a 4es mégis lepontozott valaki....
2023. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.
2023. okt. 20. 08:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak.
2023. okt. 20. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!