Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az arab telivérek alkalmasak...

Az arab telivérek alkalmasak western lovaglásra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

[link]


A linken olvashatsz róla többet.

Ügetésre nagyon jók, de az angol lovak sebességével nem tudja a versenyt felvenni.

2014. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Westernben hogy teljesitenek?
2014. jan. 31. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, alkalmas, sokan lovagolnak vele így ebben a stílusban: [link]

De szerintem ez csak hobbiként, szóval nem versenyszerűen. Arra inkább a quarter horse az ideális.

2014. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A western fajtáknál nem jobb, de pörgős, fodulékony, tehát alkalmas westernre. Az USA-ban elég sokan versenyeznek is velük.
2014. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ahova én járok lovardába,ott mondjuk shagya arabok vannak,de jártak velük trailre főleg :)
2014. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Állítólag "jellemzően angolos fajták" közül az arab fajták azok, amik a leginkább alkalmasak a westernre, és képesek hozni azt a színvonalat, csinálják bármely feladatot benne. Az arab temperamentumos, robbanékony, fordulékony, gyors, a fara kellően izmos, az agya is ott van... Megfelelő lovas, megfelelő képzés, nincs akadály.
2014. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most lehet kapom az elítélő kommenteket, de hát muszáj elmondanom h ugye a lovaknál egyedet választunk mert én bizony láttam már komolyabb versenyen hafit is menni western lovagláson :)
2014. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg a western lovaglásnak is több fajtája van :)
2014. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A haflingi is jó lehet, sőt, én úgy gondolom, hogy minden kistermetű, fordulékony fajta jó lehet valamelyik versenyszámra (itt a trailre és a gyorsaságira gondolok elsősorban, mert ha reiningben vagy marhás számokban szeretne az illető versenyezni, akkor jobban jár, ha western fajtát választ).
2014. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!