Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mitől “biceg” a lovam?

Mitől “biceg” a lovam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre leszögezném meg lesz nézetve szakemberrel a lába! De max jövőre lehetséges az ünnepek miatt.

Tehát kb 2 hete futószáraztam a lovamat már akkor láttam ügetésben mintha húzná az egyik elejét de csak néha csinálta így azt gondoltam,hogy biztos a talaj miatt.

Ma megint futószáraztam. Lépésben semmi ügetésben bal eleje vágtában semmi. Ez mitől lehet? Csak ügetésben és abban is néha. Néhát úgy értem, hogy egy futószárazás kb 15-20perc, és mondjuk üget 10 percet abból ami úgy néz ki, hogy üget húzza a lábát aztán semmi és újra és megint semmi.

Gondoltam itt hátha okosabb leszek hogy milyen úton induljak el. Tapintásra nem meleg a lába és dudor sincs rajt.

Esetleges hasznos válaszokat köszönöm!

Illetve ezzel az állatorvosnak szóljak vagy érdemes más szakembert hívni? (Lovam 19 éves. Ha esetleg érdekel valakit.)



dec. 26. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Minimum videó kell ahhoz, hogy bármit lehessen rá mondani.

Sántíthat tarkóból, nyakból, hátból, csípőből, lábból, patából.

dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos majd megmondja. Úgy is (nem ritkán több körös) sántaságvizsgalatra szokott sor kerülni ilyen esetben ha hozzáértő állatorvos csinálja személyesen. Bárki bármit ír itt ne hidd el, csak vakon tippelgetés
dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!