Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Röntgen vizsgálatokról tapaszt...

Röntgen vizsgálatokról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van egy szürke patásom, elég korán lovagolhatták be, mert a háta kissé megvan süllyedve a mar mögötti tájékon. Attól függetlenül a legszebb barátom!(nincs lovaglás alatt, szabadidmítunk már egy fél éve és földi munkázunk) Egy bő fél évig járt hozzá egy oszteopata, azt mondta elsőnek, nem tudja hová tart a ló útja, felgyógyulhat-e ebből, de Ő addig eldolgozta, hogy eltűnt a hátából a fájdalom és sok más problémája is megszűnt. A végére eljutottunk az edzésig is. Jelen állapota szerint azt az tanácsot kaptam, egy lovas ismerőstől hogy lehet nem ártana megröntgeneztetni a gerincét. Bevallom félek, hogy károsodhatott neki. Alapvetően nem fáj a hosszanti hátizma, a rossz szokásai is megszűntek, mostmár készséggel mozog és próbál nyúlni a föld felé ügetésben, ebben stabilan dolgozik. A mai napig rendszeresen vizsgálom, masszírozom Őt. A lényeg az lenne, hogy kinek melyik orvos vált be, milyen árkategóriában mozognak a dokik, és hogy hogyan működik ez a röntgen dolog, mit csinálnak a lóval.

#orvos #ló #röntgen viszgálat #hát probléma
jan. 6. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Facebookon a magyar lovas közösség csoportba vagy egyéb lovas csoportokba írd ki szerintem, sokkal több válasz fog érkezni mint itt. Mivel sajnos ebben én sem tudok segíteni.
jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!