Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy hívnátok, mi legyen a neve?

Hogy hívnátok, mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyjából ilyen a ló, (barátnőmé), nem tudjuk mi legyen a neve. Egyenlőre a Yin-yang jutott eszünkbe, amit lehetne Yinninek becézni. Valami olyat szeretnénk, ami nem minden második lónak a neve, de nem is ilyen szuper különleges, valami aranyos, de nem babás. Olyan jöhet, ami valamilyen szinten kapcsolódik ehhez a fekete-fehér dologhoz.



márc. 17. 12:46
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
21%
Amikor az óvodások unatkoznak 😂Egy “nagyjából ilyen lónak” ami ugye a barátnődé esetleg az álmaitokban, de mindegy is kizárt, hogy ne legyen az útlevelében név, szóval annyira gyenge próbálkozás.
márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
44%
Le lehet pontozni, de sok ötletet kaptatok a kommentelőktől akik valószínűleg lovat sosem láttak soha,úgyhogy a plüss lovat el tudjátok nevezni. Mert nyilván csak úgy random a semmiből történik általában egy csikó elnevezése semmilyen szabályt sem követve, nyilván csak úgy egy felnőtt lónak nincs neve, nyilván csak egy “ilyesmi” lónak nincsen neve. Nyilván 🙂
márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván van neve a hivatalos papírjain, de attól még nyilván lehet akárminek is elnevezni. Nyilván.
márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj azt érzem, hogy nem komoly emberekkel beszélgetek, úgyhogy rátok is hagyom😂Én nem mozgok ilyen körökben ahol random új neveket adok a lónak mert 5 éves kislány vagyok és megtehetem… nevetséges számomra. Az is aki ehhez meg asszisztál. Hivatalosan meg már átnevezve úgyse lesz, mert arra már pénz ugye nem telik. Nekem semmi bajom azzal ha van egy neve és azt becézik vagy bármi, de itt teljesen új nevet akar valaki adni egy lónak, ami nem mondom hogy az első eset lenne, de nekem annyira idegen és szakmától távol álló dolog.
márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
58%
És ha fiktív lovat akarnak elnevezni, akkor mi van? Neked miben más, hogy egy hús-vér vagy egy fantáziapaci az alany?
márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg a játékok kategóriába kellett volna írni, de szerintem a minimum életkoruk sincs meg az oldalhoz való regisztrációhoz.
márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
41%
Átnevezésről még senki sem hallott, de komolyan?
márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%

“Hivatalosan meg már átnevezve úgyse lesz, mert arra már pénz ugye nem telik.”

Úgy látszik a szövegértés sem megy mindenkinek! De szerintem a kérdező nincs tisztába ennek anyagi vonzatával

márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
71%

De miért is kell "hivatalosan" átnevezni anyagi vonzat fejében?


1.Lehet egyszerűen csak új néven szólítani.

2.Lehet, hogy egy nemrég született csikóról van szó.

3.Lehet, hogy az anyagi vonzat nem okoz gondot.


Erről semmit nem írt a kérdező, de miért is olyan fontos ez neked?

márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
Mindent lehet, kérdés, hogy kinek mi fér bele. Számomra az nem, hogy random új nevet adunk egy lónak, de örülök ha itt mindenki másnak igen. A csikók elnevezésének pedig különböző szabályai vannak….De nem vitatkozom tovább, egyszerűen unalmasak ezek a kérdések. Nézz szét kérlek a lovak témakörben, hogy havonta egy ilyen kérdés van és elképesztően felesleges és az esetek nagyrészében kisgyerekek szórakoznak.
márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!