Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy hívnátok, mi legyen a neve?

Hogy hívnátok, mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyjából ilyen a ló, (barátnőmé), nem tudjuk mi legyen a neve. Egyenlőre a Yin-yang jutott eszünkbe, amit lehetne Yinninek becézni. Valami olyat szeretnénk, ami nem minden második lónak a neve, de nem is ilyen szuper különleges, valami aranyos, de nem babás. Olyan jöhet, ami valamilyen szinten kapcsolódik ehhez a fekete-fehér dologhoz.



márc. 17. 12:46
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
70%

#26 25 éves vagyok, írtam már ki "Mi legyen a kutyám neve" kérdést egy fiktív jószághoz, ami még csak nem is négylábú :P


Szerintem teljesen jó helyen van itt, ha tényleg fiktív lóról van szó. Annak is ugyanolyan a névadási procedúrája.


De az is lehet, hogy igazi lóról van szó. Miért ne? Neked meg savanyú a szőlő?


Kérdező, én valami csillagászati névben gondolkodnék, nekem az a téma ugrott be a képről.

márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
32%

Milyen szabályai vannak annak, hogy én hogy szólítok egy csikót vagy egy felnőtt lovat??


És miért fáj ez neked ennyire, mi olyan hihetlen abban, hogy egyes embereknek van pénzük egy lóra is, te meg farhátból nem eszel eleget?

márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

Hím lónévnek:

Ferenc József

Nőstény lónak:

Ferenc József 2

márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
74%
Az Orion és Domino nekem nagyon tetszik
márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
4%

"kérdés, hogy kinek mi fér bele. Számomra az nem, hogy random új nevet adunk egy lónak ... egyszerűen unalmasak ezek a kérdések ... havonta egy ilyen kérdés van és elképesztően felesleges és az esetek nagyrészében kisgyerekek szórakoznak."

Akkor pont semmi értelme, hogy folyton nem csak hogy rákattintasz az ilyen kérdésekre, hanem még végig is olvasgatod a válaszokat (másképp honnan tudhatnád, hogy kisgyerekek szórakoznak?), plusz egy csomó hozzászólást írsz, mint itt... Persze kinek mi fér bele... Egy csomóan inkább olyasmivel töltik az idejüket, amit szeretnek, ami tetszik nekik, te meg... :D

márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
4%
Az a baj, hogy itt közületek senki nem ért a lovakhoz, de nem gond végülis. Nevezettek át lovakat kényetek kedvére, adjatok a csikóknak random neveket. Komolyabb helyeken, tenyésztőknél ez nem így működik, de végülis én vagyok a hülye, hát a zugcsikót mindenki úgy nevezi ahogy akarja. Egyébként nem, nem olvastam végig a kommenteket, mert ha megnézitek a fele baromság és pont ezért felesleges a kérdés.
márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
15%
De, tenyésztőknél is úgy működik, olyan nevet adsz a lónak amilyet akarsz.
márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj legalább hülyeséget ne beszélj már, mert még valaki elhiszi!

Az hogy otthon hogyan becézgetni egy dolog, de kérlek járj utána az elnevezés szabályainak mielőtt úgy osztod az észt hogy nincs

márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
Te járj utána te szerencsétlen, azt sem tudod mi fán terem az ilyesmi, csak teszed itt a fejed. Pikk-pakk nevezheted a lovad hivatalosan aminek akarod, csak te azt sem tudod mit jelent a hivatalos szó
márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
61%

Hú hagyjuk, mert gyenge elméjű emberekkel nem foglalkozok. Most te megint lóról beszélsz, soha nem mondtam, hogy nem lehet lovat átnevezni( csak írtam, hogy nem látom értelmét), illetve ha hivatalosan akarod az nem ingyen van és nem is annyira pikk pakk. Ennek ellenére otthon hívhatod Bözsinek is mit bánom én de attól még az útlevélben nem az lesz ameddig nem íratod át. Csikó nevezésre meg itt egy példa csak neked csak most: (3) A Magyarországon született, illetve külföldön született, Magyarországra névtelenül behozott angol telivér csikó nevét az alábbiakban felsorolt szabályok szerint kell megadni. A tulajdonos részéről több névjavaslat megadása szükséges a M.M. vezetése felé, hogy azokból legalább egy a névadási szabályok szerint regisztrálható legyen.

a) A csikó neve az anyja nevének kezdőbetűjével kezdődjön, hossza 18 karakternél nem lehet több (beleértve a szóközöket és egyéb jeleket).

Ez most at, de tudok küldeni többet is ha szeretsz olvasni.

márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!