Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lóvágóhidakat fel lehet...

A lóvágóhidakat fel lehet jelenteni állatkínzásért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert honnan veszed, hogy állatokat kínoznak?
2010. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem. Egyébként miért pont a lovak? A marháknak ez nem kínzás?

Meg jellemzően nálunk ha jól tudom, nincs kifejezetten lóvágóhíd. Tehát ott ugyanúgy vágnak más állatokat is, nem csupán lovakat.

2010. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Attól, mert mondjuk a gyerekek lovat kérnek szülinapjukra, és mert a lovat tartják házikedvencnek, azért semmivel sem nagyobb bűn egy lovat levágni, annak ellenére, hogy én sem szeretek barátkozni ezzel a gondolattal. Ennyi erővel fel lehetne jelenteni minden vágóhidat. A lovakat is ugyanolyan módszerrel "vágják le", mint a többi húsállatot.

A sertések és a marhák sem tehetnek róla, hogy őket azért tartják, hogy levágják, és megegyék...

2010. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem, maximum azért, ha az előírásokat nem tartják be. Nem mintha olyan sok lóvágóhíd lenne. Azt amúgy se húsáért vágjuk (embert nem találsz, aki azt mondaná, hogy létfonotsságú neki a lóhús), hanem mert nincs aki eltartsa az állatot.
2010. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Általában kényszervágó lovakat visznek a vágóhídra, de vannak néhányan akik direkt a húsáért tenyésztik.
2010. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jól van, nem kell leharapni a fejem... Csak láttam egy szörnyű videót, és nem hagy nyugodni...
2010. nov. 3. 17:59
 7/20 anonim ***** válasza:

belinkeled?

am. én is ki vagyok akadva, de sajnos nincs mit tenni

2010. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=8V8gYcXY5s0&feature=related


Csak erőseknek! A legelső rem. elgondolkodik utána...

2010. nov. 3. 18:20
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

És szerinted mit kéne kezdeni az elléssérült, sánta, egyéb kényszervágó lovakkal?


Elaltatni és eltemetni?


Hát akkor vedd meg őket kilóra és gyógyítgasd és etesd őket , ha van rá pénzed...

2010. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, talán el kellene gondolkodni azon, hogy nem vágóhídra viszem őket, hanem, ha IGAZÁN fontos nekem, akkor talán megpróbálom meggyógyítani...
2010. nov. 3. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!