Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel jelenthetem állatkínzásért...

Fel jelenthetem állatkínzásért a szomszédomat aki, amikor elmegy a kerítésünk mellett locsolja paprikalével a kutyát, meg idegesíti?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
feljelentheted de nem fognak semmit se tenni a rendőrők mert ők nem foglalkoznak ilyenekkel,sajnos.
2009. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy , de ha ezt valaki az én kutyámmal tenné , már vagy az intenzíven lenne , vagy a sebészeten ... mert eltörném mind a 2 kezét!

Na ne már... feljelenteni fel tudod, de szarnak rá magasból... :(

2009. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az "ember" egy viszonylag nagy darab pasi népes rokonsággal, én meg egy egyedülálló nő vagyok két gyerekkel... verekedés kizárva. Gondoltam ráeresztem a kutyát, de akkor is csak mi szívunk, úgyhogy kilőve.
2009. nov. 1. 11:20
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Kit érdekel mekkora meg mekkora a családja? Én is 50 kilós nő vagyok de mentem már neki ffinak állatkínzásért pedig nem is az én kutyámról volt szó. Ez vér kérdése nem a körülményeké. A rendőrséget felejtsd el, ki fognak nevetni.

Én a helyedben rég nyakon öntöttem volna egy vödör felvizezett kutyaszarral.

2009. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10:58-as vagyok! Persze ez érthető , 2 gyereked tartsad szem előtt, de a kutyával tenni kell vmit... !

Én egy 57 kilós csajszi vagyok, de én is mentem neki pár embernek már a kutyáim miatt... ha kapok is de az biztos hogy adok is :P

Esetleg kamerázd le , ahogy a kutyádat bántja ... és úgy jelentsed fel, vagy mondj meg neki hogy, ha ezt nem hagyja abba akkor felfogadsz valakit hogy intézze el! Ha ez sem segít tényleg fogadj fel valakit... nekem ez minden pénzt megérne..

2009. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz vele veszekedni, próbáld meg, hogy a keríéstől egy fél méteres sávba csak virágokat, vagy sövényt ültetsz, esetleg olyan bambusz/nád raffiával bevonod a kerítést, akkor nem tud benyúlni, beszórni semmit... ha a kutya sem tud teljesen odamenni a kerítéshez, akkor őt sem tudják bántani...
2009. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne olyan kerítést emelni a régi helyébe, amin nem lehet átlátni és átnyúlni, annyira sűrű és magas.


Amúgy addig örülj, amíg csak paprikalével locsol, nem mérgezett kolbászt dob át az udvarotokba. :-((

2009. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok anyámasszony katonája, de emberünk roma

köszönöm a válaszokat.


származású, népes családdal... nem kel nekem, h belémbökjék a bökőt....


keríés: megerősítve bedeszkázva, a teteje megnagyobbítva, és átláthatatlanná téve... emberünk a deszkák között nyomja be az anyagot, nem nyúl be.

2009. nov. 2. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Akkor engedd ki a kutyát..
2009. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kit érdekel mekkora meg mekkora a családja? Én is 50 kilós nő vagyok de mentem már neki ffinak állatkínzásért pedig nem is az én kutyámról volt szó. Ez vér kérdése nem a körülményeké. A rendőrséget felejtsd el, ki fognak nevetni.

Én a helyedben rég nyakon öntöttem volna egy vödör felvizezett kutyaszarral."


Neki meg két gyermeke van és egyedül él. Bármennyire is szeretheti a kutyát, attól függetlenül, mérlegelni kell. A család a legfontosabb.

Feljelentéssel nem hinném, hogy sokra mész, de egy próbát megér. Bár ha tesznek valamit, szintén bosszút állhatnak... Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. :(

2010. márc. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!