Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzásért mi jár?

Állatkínzásért mi jár?

Figyelt kérdés
Volt a híradóba egy fehér kutya, akinek belenött egy vas lánc a bőrébe. Már kioperálták. Azt mondták, az a nő, valószínűleg többet nem "tarthat" majd semmilyen állatot. De, mi? Ki ellenörzi majd ezt? Ennyi, nem tarthat kutyát? Semmi büntetés? Én vagy 300 000ft-os büntetést adtam volna. És, szerintetek, ezt betartja majd? Nem tarthat állatot? Fogadni mernék, nem kell 1-2 hét ls megint lesz állata, akit kínozhat...
2010. jún. 28. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a magyar állatvédelem..... Na meg a rendőrség -.- ....
2010. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmit sem kap.Sajna Mo-on az állatvédelem a béka s3gge alatt van , sztem max kap egy ejnye-bejnyét és kész.Én meg van börtönbe csuknát 3 évre , jobblenne mint a pénzbüntetés.
2010. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem lenne szabad hely a börtönökbe...
2010. jún. 28. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De sztem a legjobb büntetés neki az lenne, ha jó 5 évre kib@sznák az udvarra őt is, mint azt a nyomorult kutyát!!
2010. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ht igen...az ilyen embert tényleg meg kellen büntetni. Mostmár nálunk is van állatrendőrség, Kecskeméten. Lehet szólni.... ;)
2010. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teszik börtönbe, mert az adófizetők pénzéből, ingyen élne. De egy sokszázezres büntetést én is támogatnék. Mondanám azt is h nézhetne arra egy-egy járőr hetente, de amilyen fos a rendőrségünk, semmi értelme.
2010. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én láncra kötném 5 négyzetméteren,de ugy hogy alig kapjon levegőt a szemétje.
2010. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Járhatna rendőr arra, de elrejtené a kutyát, átvinné az egyik szomszédhoz, ismeröshöz... semmi értelme nem lenne.
2010. jún. 28. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
a másik meg , hogy ígyis alig van rendőr , sok faluban csak önkéntes polgárőrség van , valahol még az sem.Orbán bácsi megígérte , hogy 2 hét alatt rend lesz az országban!!(Bocs a politizálásért , csak elegem van már a szipuzós cigókból , ugyan annyi van most is mint előtte , pedig már Orbán bácsi több mint 2 hete van hatalmon....)(
2010. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valós állatrendőrség nincs nálunk. Viszont az állatvédő egyesületek, alapítványok tudnak ellenőrizni,gazdát figyelmeztetni. Ha nem változtat, jegyzőnek feljelenteni, amit viszont bárki megtehet.
2010. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!