Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ruházatot vegyek fel...

Milyen ruházatot vegyek fel nyereg nélküli lovagláshoz?

Figyelt kérdés
Igazából a lábbelivel van igazán problémám, ugyanis csak egy hosszú szárú bakancsom van, és egy egyszerű vékony talpú cipőm. A felsőt és a nadrágot is leírhatjátok. :)
2010. nov. 5. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vékony cipő. A szőrözésnek pont az egyik lényege, hogy érzékenyebb kapcsolatot biztosít, nem túl bőlcs, ezt egy csótánytaposó bakkancsal elrontani. Felső tök mind1, nadrágból én valami műszálasat szoktam, na olyat te ne vegyél fel, mert csúszik, és izom kell, hogy megtarsd magad. Jó a sima lovas naci, amiből lehet majd kiszedegetni a szőrt otthon:P
2010. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

mivel nyereg nélkül lovagolsz a cipő eléggé lényegtelen milyen, mivel nincs kengyel amibe beletudna csúszni a lábad. Nadrágnak célszerű a lovasgatya.. végülis szőrős leszel, annak meg mindegy, nem? A felső meg az időtől függ. Nálunk most plö 1 sima pulcsi is elég lenne olyan szépen süt a nap..

Szval igazából nem értem a kérdést.. ha lovagolsz akkor elég egyértelmű, hogy ugyanabban ülsz szőrén lovon, mint nyeregben. Ha meg nem vagy képzett lovas eszedbe se jusson szőrén lovagolni elsőnek.

2010. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat lovagoltam, de csak nyeregbe. Lovagló nadrágom meg nincs, mert nem lovardába megyek.:/
2010. nov. 5. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, a lovaglónaci nagyon nem attól függ h lovardába jársz e.

egyszerűen az arra van kitalálva, ezért abban sokkal jobb lovagolni, mint egy farmerban. (az h mennyire csicsás a naci, na az függ a lovardától... bár én többnyire leszarom, de a többieken jót lehet röhögni)

és olyan nacit szoktam felvenni, amit nem sajnálok, és kényelmes. többnyire egy lovak körüli munkára használt régi farmer. felső az csak az időjárástól függ, meg legyen kényelmes.

a cipő: volt h mezítláb voltam, az nagyon jó érzés volt :)

egyéként többnyire szintén a lovak körüli munkára használt sportcipőmben vagyok. ez egy kicsit bumszlibb, az adidas superstarhoz hasonló cipő. de egyébként tényleg mindegy :)

szóval nem kell azon macerázni h mit veszel fel

2010. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. nov. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!