Kezdőoldal » Állatok » Lovak » (Lovasok) Nem megy az ügetés....

(Lovasok) Nem megy az ügetés. Hogyan tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Fél éve( kisebb kihagyásokkal kb. 4 hónapja) lovagolok( futószár+voltizs(voltige) heveder).Konkrétan a könnyű ügetés nem megy.Nem tudom elkapni a ló ütemét( ritmusát).Hogyan tudnék ezen változtatni?

A tanügetéssel is problémám van.Nem tudok együtt mozogni a lóval.Hogyan sikerülhetne?

Nagyon köszönöm a HASZNOS válaszokat!

13/L


2010. nov. 10. 17:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Fejér megyében lakom.van egy lovarda: Hétkúti Lovaspark.Itt.
2010. nov. 10. 20:02
 12/24 anonim ***** válasza:
Az edzőm nekem azt mondta hogy magamban mondjam hogy 1 2 1 2 1 2 (egy szünet 2 egy szünet 2 stb.) Én a Karámra vagy műlora fölraktam a nyerget és ott gyakolroltam
2010. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
látszik h egy éretlen kis lotyó vagy.. anyád a hülye h nem csapott falhoz, amikor kiszart
2010. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Miért? Azért mert nem tudok valamit? Mert te aztán olyan okos lehetsz!sajnálom a családodat amiért egy ilyen pökhendi, fellengző, bunkó, paraszttal lakik!
2010. nov. 11. 09:03
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

nem azért. azért mert retardált vagy. ha valakit sajnálnod kell akkor azok a saját szüleid, ugyhogy könnyitsd meg a dolgukat és huzz el otthonrol. am szeretnek is vagy csak eltartanak? mert sztem az utóbbi..

a felsoroltjaid közül egy sem talált de Te viszont elég szánalmas vagy.

2010. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Miért ne szeretnének?

te teljesen hülye vagy! Honnan szedted ezt? Nagyon bolond vagy!

2010. nov. 11. 18:06
 17/24 A kérdező kommentje:

ja csak azért mert szerinted nem hasznos a könnyű ügetés?

Hát szerintem meg az!

Más a véleményünk.Én is tudtam érthetően, nyugodtan válaszolni.Te meg idejössz és rögtön osztasz.

Ne írj ide, akkor is tanulni fogom az ügetést.És nem szőrén, hanem nyeregben!

2010. nov. 11. 18:14
 18/24 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy voltam, hogy egy táborban ültem először lóra (a nyáron) és ott futószáron mentem minden nap. Egy hetes volt a tábor. Utolsó nap sem tudtam még ügetni. Mikor hazamentem másnap elmentünk anyával lovagolni egy közeli helyre és ott igen meglepődtem mert nem futószáron kell menni hanem csak van egy kijelölt hely ahol lehet lovagolni és ott irányítani kell a lovat. És akkor végre sikerült ügetnem.

Idővel majd sikerülni fog ne add fel és semmiképp ne idegeskedj emiatt. :)

2010. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem, hogy sikerül! Meg persze gyakorolom is!
2010. nov. 11. 19:03
 20/24 anonim ***** válasza:

az elején tényleg jó ha nézed a vállát,én is ugy tanultam meg. :)

meg az is segíthet ha jó nagyokat lép a ló mert akkor jobban érzed mikor kell emelkedni :)

jó lovazást és sok szép lovas élményt! :)

2010. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!