Kezdőoldal » Állatok » Lovak » (Lovasok) Hogyan telik egy...

(Lovasok) Hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Azok írjanak elsősorban akiknek van lovuk, és náluk tartják.De az is írhat aki bértartásban tartja a lovát.

Az is akinek nincs lova de jár egy lovardába gondozni a lovakat.

1. Hogyan telik egy nap?( pl.: reggel 7 óra: kimegyek hozzá, megetetem.....)

2. Mikor adtok neki enni és mennyit?

3. Mikor lovagoljátok, hol, hogyan, mennyi ideig?

nagyon megköszönném ha valaki ír!

Köszönöm szépen! Sziasztok!


2010. nov. 12. 13:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó lehet neked! :)
2010. nov. 22. 17:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 7 hónapos csikóm!

Reggel 7kor bemegyek hozzá adok neki zabot meg almát, utána megyek vele két kört a kertbe le ki az udvarra ezt 2x megismételem és kiengedem az udvarra legelni. Fél óránként kimegyek hozzá megsimogatom majd este 5kor bemegy az istállóba és elfekszik ilyenkor kiszoktam menni és adok neki zabot meg almát! Mielőtt kijövök minden este és reggel kicsit lepucolom mivel este elfekszik és nagyon szalmás lesz! Széna mindig van neki bent az istállóban. Annyit eszik amennyi belefér utána elfekszik és alszik egy picit a 3 kutyussal! (= 1 év vagy 1,5 év múlva ha betöröm akkor majd napi 1 órát elmegyek lovagolni. Kint a határban van egy tó általában a lovasok oda szoktak kilovagolni. Úgy tervezem, hogy majd én is oda megyek addig csak sétálva megyünk el helyekre! (= Nagyon szeret a folyóhoz lemenni. (=

2010. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál!

Sok sikert, örömet, boldogságot a kis csikóhoz! legyen szép élete!

2010. nov. 23. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!