Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon gáz, ha ilyen magasan...

Nagyon gáz, ha ilyen magasan ilyen kicsi lovam van?

Figyelt kérdés
175 centi vagyok, hosszú lábakkal, olyan vagyok mint egy óriás. A lovam pedig alulról súrolja a 160 centit, és annyira zavar, hogy ilyen nagy vagyok.. És szerintem nagyon hülyén nézek ki szegénykén bár mindenki aztmondja hogy pont jó.. Átlátok a hátán és állandóan rossz nézni hogy mindenki normális magasságú, én pedig ilyen hórihorgas dög vagyok. Nagyon gáz?? :'( :@
2011. jan. 22. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha megfelelően tudod neki adni a csizmasegítségeket, akkornem gond.

Ha összeér a lábad a hevedernél, az már kicsit viccesebb :)

2011. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz! Én 171cm vagyok, és 15 éves. Van egy ló akit nagyon szeretek, és gyakran ülök rajta. 150cm és nem nézek ki hülyén a hátán (legalábis remélem :D )

175 az teljesen normális, nyugi!!!!!! ;)

2011. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Fahya ***** válasza:
Az öcsém lova 147 cm marmagas, az öcsém 175 cm magas, a ló simán elbírja és imádják egymást. Szerintem ez legyen a legnagyobb gondod az életben, egyáltalán nem gáz :)
2011. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen csak díjlovagolni szeretnék vele.. az meg hogy néz már ki :/ akárhány díjlovas képet láttam mind olyan volt hogy alacsonyabb ember magasabb ló itt meg :/ :/ és ezért..
2011. febr. 17. 18:19
 15/17 anonim válasza:
ŐŐŐ 175 centi = óriás???? Én 198 vagyok, és nem tartom magam túl nagyak... :D Egyébként meg szerintem mindegy h mekkora a lovad, ha jól kijössz vele...
2011. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
van egy nálam magasabb bnőm ahol ő lakik aztmondja nem számít magasnak..de errefelé alig vannak olyanok akik a nyakam fölé érnének..
2011. febr. 17. 20:20
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt írja, hogy 170 +- cm- magas és 160 vagy 150es lova van. Akkor hallgasd meg amit én mondok. Vagyok én a 172 cm-emmel, és van az én lovam a 122 cm marmagasságával. 3. éve vagyunk egymással, borzalmasan aránytalanul nézek ki rajta, de nincs az az Isten, aki rávenne hogy cseréljem le. Imádom őt, és úgy hiszem ő is viszont, és itt ez a lényeg, nem a marmagasság határozza meg a dolgokat. Én is rengeteget dilemmáztam azon, hogy túl kicsi, és ez így is van, de ha egyszer ő az álomló akkor nem számít, hogy nem hosszabb a lába kb. 50 cm-rel. Ő (nem:)csak egy póni, de képes mindenre amit egy nagyló tud, úgyhogy nincs vele hiba. Illusztrálom is amit eddig leírtam, íme egy-két kép: [link]


[link]

2011. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!