Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a klp-s...

Mit gondoltok erről a klp-s nyeregről? Www.Klp.hu/termek/699

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek a hasított bőr nyergek nagyon szarak, daslöről már nem is beszélve...
2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami Wintec koppintás, de szerintem hobbira, heti egy-kétszeri használatra jó, de többet nem várnék tőle.

Inkább vegyél ugyanennyiért egy jó minőségű használt nyerget.

2011. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz vegyél egy használt német nyerget.Elmondhatatlanul jobb, nem baj ha idősebb nyereg
2011. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem van, és aki nem tud róla, az szerintem ne i szóljon inkább semmit. Remekül bírja a gyűrődést, az én lovam le is feküdt benne s ne lett semmi baja, amellett nagyon nagyon kényelmes, ne csúszkál,és abszolút megéri. Én használta vettem még több mint egy éve, de remekállapotban és olyan mint egy új.(Y):) Szerintem vedd meg, legjobb választás.
2011. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem vennék ilyet. Ennyi pénzért már találsz jó minőségű és állapotú bejáratott bőrnyerget (pl mint előttem írták, német használt).
2011. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. senki nem használta, senkinek nincs ilyen nyerge, de mégis mindenki lebeszél, Higgyetek már olyannak akinek van, és használja is..:)
2011. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki használja nem biztos, hogy jó.Aki azt mondja, annak nincs összehasonlítási alapja.
2011. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neharagudj, te használod? Nekem 2 nyergem van, van egy bőr,igen jófajta és ez. És nekem ez sokkal jobban bevált. És van összehasonlítási alapom.
2011. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem használom, de ültem ilyenben és minősíthetetlen.kíváncsi lennék milyen a másik nyerged ami ennél rosszabb.Konkrétan:merev a szárnya, kényelmetlen a támasz,nem elég mélyen ültet.
2011. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat,de új nyerget szeretnék amit én ülhetek ki és nm máshoz alakul.
2011. febr. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!