Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Daslo...

Mi a véleményetek a Daslo nyergekről? Vagy azokról amik a Klpben kaphatók?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék új nyerget, univerzálisat, és nagyon jókat láttam a klp-be, elérhető áron. nemtudok többszázezret kiadni egy nyeregért de mindenképpen új kéne és azok nagyon tetszenek, főleg hogy 30-40ezres áruk van.
2011. jan. 28. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hívdfel 06706116020 Dávid
2011. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben nincs rá sok pénzed, akkor pont használtat kell nézni. Egy minőségi, ápolt nyereg örök darab, és akár jobb is lehet, mint amit újonan kapsz.

Ha új nyerget veszel, akkor 30-40ért ne várj sokat. Természetesen azok a nyergek is használhatóak, de nem minőségi áru.

2011. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az mit jelent hogy használható,de nem minőségi? tönkremegy mondjuk pl. 1 éven belül ha nagyjából minden nap használva van? vagy mi?
2011. jan. 28. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak sokaknak az a lényeg hogy rá legyen írva, hogy húde nagy márkájú..:D a klp-s nyergek jók, nekem 2 és fél éve van meg egy szőrmés és tökéletes állapotban van még úgy is h a kisbéri félvér lefeküdt benne...:)): Szeirtnem célnak megfelelnek. És kényelmesek is.
2011. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi egy ilyen kommentre vártam :D:D:D:D:D
2011. jan. 28. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Ülj bele egy akár 15 éves használt stübbenbe aztán rájössz a különbségre.Ha meg fogalmad sincs ne bátorítsd hogy megvegye mert enyhén szólva sem jó!Arról nem is beszélve hogy mennyivel biztonságosabb egy jó nyereg(nem feltétlenül német vannak nagyon jó magyar nyergek is)

Hiába beszélek majd sok-sok é és esés után rájössz.

2011. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy neked miért függ össze az esés a nyereggel, elég fura fgondolkozásmódod lehet. És van hasonlítási alapom tudom milyen. Nem kell itt dobálózni a szavakkal mikor azt sm tudjuk, hogy kivel beszéltünk.
2011. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a nyereg az eséssel?:)
2011. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha bakol a ló és béna vagy akkor ígyis úgyis leesel.. Szóval nem.. Vagy. nem húzod emg rendesena hevedert.. akkor meg bármelyik nyeregből kieshetsz. Szóval baromira nem függ össze a nyereg az eséssel. Vagy akinek an ilyen élménye, hogy a nyereg miatt leesett akkor az jó lenne ha leírná.:D
2011. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És jó nyeregből precízebben lehet lovagolni(vádli,comb,derék segítség)
2011. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!