Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a vépi...

Mi a véleményetek a vépi lovardáról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szar!én 10 éves vagyok és 8 éve lovaglok.5 évig díjlovagoltam és most díjugratok.Higgyél nekem nem jó az a lovarda!
2011. márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni h miben rejlik a szarsága?(Vas megyei vagyok és éppen lovardát keresek...)(bocsi h belekérdeztem a kérdésedbe!)
2011. márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

bocsi, de egy díjugratónak szar, vagy egy átlagos hobbylovasnak? mert én csak simán hobbylovaglás céljából szeretnék lovardát váltani, és ez van legközelebb...

egyébként utolsó: hol laksz pontosan (város)? :) lehet tudok segíteni...

2011. márc. 2. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Szombathelyi vagyok am....Most a Sorkifaludi lovardát akarom megnézni nem tudom esetleg ismered?
2011. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, nem ismerem. amúgy szerintem a vépi lovarda jó, pár éve még ott lovagoltam, és most is pozitív visszajelzéseket kapok felőle. szóval ha jó idő lesz, újra kezdem a lovaglást, Vépen.
2011. márc. 4. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
10 évesen hogy díjlovagoltál 5 évig?
2011. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ez már bennem is felmerült, jogos kérdés xD
2011. márc. 7. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
"10 éves vagyok és 8 éve lovaglok.5 évig díjlovagoltam és most díjugratok" Kicsit belegubancolódtál,hogy lovagoltál két éves korodban, és hogy díjlovagoltál öt éves korodban? Remélem ezt a tömény hülyeséget te sem veszed komolyan??? A vépi lovarda sem rosszabb, mint Vas megye bármelyik lovardája. Igaz, hogy ezt a szöveget egyetlen lovardában sem eszik meg! Ha találsz magadnak lovardát, kicsit légy szerényebb, mert pillanatokon belűl bebizonyítod, hogy mennyire nem tudsz lovagolni,a nagy szöveged ellenére sem. A lovardában nem mesélni kell, hanem lovagolni!!!És nagyon kevés vagy ahhoz, hogy bármelyik lovardát kritizáld!
2011. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem jó!
2015. jan. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!