Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány évesen lovagoltatok...

Limen kérdése:

Hány évesen lovagoltatok elöszőr? Válhat belőlem egy "átlagos" lovas?

Figyelt kérdés
13 évesen lovagoltam elöszőr ....:s Ez ciki dolog?
2011. febr. 26. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
sztem egyáltalán nem
2011. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
mármint ez nem ciki dolog. és sztem válhat belőled- úgy értettem az előző választ
2011. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ah elkezdesz rendszeresen lovagolni, és szereted csinálni, töksímán válhat belőled nem csak átlagos hanem, átlag feletti lovas is :D úgy hogy hajrááá :D [egylátlagoslovas :) ]
2011. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

én először 10 évesen ültem pónin..

tavaly nyáron 12 évesen, miközben nagybátyáméknál nyaraltam Baján elvittek egy lovas iskolába....konkrétan nem tudtam fölülni a lóra, szegényt úgy dzórítottam, hogy beleharapott a vádlimba.... Na melyik ciki dolog ?? ;)


13/L

2011. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Születésem óta lovagolok 5 évesen futószáras versenyen indultam. Most már nemzetközi versenyző vagyok.
2011. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6 évesen lovagoltam először, most 13 éves vagyok, de olyan szar volt az oktató, hogy szinte semmit nem tanultam :SS Amúgy meg simán lehet belőled még egy kiváló versenyző lovas is! :))
2011. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen lovalgoltam, vagy fél évig. Isteni combjaim lettek tőle. Szülés után megint megvastagodtam, úgyhogy nyáron megint eljárok majd!
2011. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18 vagyok 14évesen lovagoltam először ,járt sok lovardában erre felénk nincsenek jó oktatót ,így szinte mindent nyereg nélkül nagyapám igáslovaim tanultam,Most én vagyok a város első számú lovasoktatója, rengeteg diákom van és szeretem csinálni,jó rész könyvekből és saját tapasztalatomból tanultam.Még ma is napról napra egyre jobban fejlődök,már lovat tanítani is eljárok,keresnek is rendesen,emelett gépész iskolába jártam,és még is ennek szenteletem az életemet.Soha nem késő elkezdi,minél jobban akar tanulni az ember annál gyorsabban megy ...
2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sosem késő elkezdeni, én 18 évesen ültem először lovon :)


25/L

2011. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogyne válhatna! Sosem késő! Sőt! Ha késöbb kezded el, akkor sok mindent másképp látsz (esetleg, ha előtte mást sportoltál az is lehet hasznodra).
2011. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!