Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány évesen lovagoltatok...

Limen kérdése:

Hány évesen lovagoltatok elöszőr? Válhat belőlem egy "átlagos" lovas?

Figyelt kérdés
13 évesen lovagoltam elöszőr ....:s Ez ciki dolog?
2011. febr. 26. 15:49
1 2
 11/14 Selena Fan válasza:
Nem. Valaki például 20 évesen kezd. Én 5 éve lovagolok. Én is azt hittem régebben, hogy ciki 6.osan kezdőnek lenni, de a haladók nagyon sokat segítettek nekem és el is felejtettem, hogy cikinek találtam a helyzetet. Azt tanácsolom, hogy kérj segítséget a nagyoktól, meglátod, szívesen segíteni fognak!
2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 34 vagyok és most akarom elkezdeni.. :)
2011. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"18 vagyok 14évesen lovagoltam először"Nem vagy kicsit beképzelt???? Az igáslovakon mit tanultál, te döntöd el, hogy ki a jó oktató, nem érzed maga ehhez egy kicsit kevésnek? Azt érzem, hogy önbizalmad van!!! A sok tanítványod közül netán valakit baleset ér, akkor ennyire hozzáértőnek fogsz bizonyulni!?!?Minden hivatalos képzettség, végzettség nélkül nehéz lesz megmagyaráznod!!!Ha ekkora szupertehetség vagy, azt is elárulhatnád, hogy milyen sportágban jeleskedsz, gondolom,hogy négy év lovaglás után nem csak "eddzeni" tudsz, hanem lovagolni is,és versenyeredményeid is vannak, ahhoz, hogy tanítványokkal foglalkozz! Vagy jól alkalmazod a vak vezet világtalan elvet? Általában a hozzád hasonó beképzelt, és hozzá nem értő "oktatóknál" következnek be az igazán súlyos balesetek!Ezen az oldalon már olvastam néhány hajmeresztő dolgot, de mostantól te vagy a csúcs!!!!
2011. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mind1 mikor kezded el. van aki már 2 évesen lóra ül, mégse tud lovagolni, van aki 13 évesen felül, 14 évesen perfekt lovas. én 4 voltam amikor először lovagoltam.
2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!