Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a lovas lányoknak...

Igaz, hogy a lovas lányoknak erősebbek a combjai mint az átlagos lányoknak? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon erősen tudnak szorítani a combjaikkal.

2011. ápr. 21. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
81%
igen. meg a popsijuk is.
2011. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

nos, én jiu jitsuzom, abban van egy pozíció, amikor a lábaid között van az ellenfél, és így tartod sakkban.


jár egy srác, aki lovakkal foglalkozik. olyan erősen tartja a guardot, hogy az ember legszivesebben lekopogná. nála 2x nagyobb emberek harmadakkora erőt sem tudnak kifejteni így.


Szal szerintem ez biztos igaz.

2011. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várok továbbiakat!
2011. ápr. 21. 22:07
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Naná, hogy erősebbek, hiszen úgy amúgy az ember nem használja nagyon a lovaglóizmait.

És ha jól oktatják a lovast (legyen az fiú vagy lány) és nem arra tanítják, hogy álljon csak bele a kengyelbe, akkor megerősödik.

Hiszen a könnyű ügetésnél térddel-combbal megtartva áll fel és ül le.

2011. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Az én exbarátnőm lovagolt, és olyan combszorítása volt, hogy üvöltöttem fájdalmamban. Ha oldalról csinálta kipréselte belőlem a levegőt teljesen, 15 mp és megfulladtam volna! Kipróbáltuk nyakon is, kb 2 mp-ig csinálta, mert úgy rúgkapáltam, hogy még ő is megijedt! Szóval igaz, brutálisan erősek a lovas lányok combjai!
2011. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves utolsó, nem semmi lehetett az a szorítás? :) Hogy jött amúgy, hogy így a combjai közé szorítson? Ő vagy te kezdeményezted?
2011. okt. 2. 16:45
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Ő is, mint minden lány a pasijára, néha felugrott rám szemből, átkarolt a karjával, és átkulcsolta a combját a derekamon. Egyszer aztán elengedte a nyakam a karjaival, és a combjaival tartotta magát a derekamon, és lement vízszintesbe. Meg is kérdeztem, "mi van, hasazol?" És abban a pillanatban hirtelen teljes erőből megszorította a derekam. Én ekkora fájdalmat még soha nem éreztem, felüvöltöttem, de levegőt már nem bírtam venni a fájdalomtól, és a szorítástól sem......(több levélben írom mert az előbb megírtam és nem ment el)
2011. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
....ekkor vártam hogy hátha abba hagyja, de nem. Próbáltam szólni, de nem jött ki hang a torkomon, lekopogni sem bírtam mert a szorítástól feltartottam a kezem mint akire pisztolyt fogtak és meg sem bírtam mozdulni. Akkor azt hittem nem élem túl, és most nem túlzok. Ekkora szorítást egy 130 kilós kigyúrt pasitól sem várnék, nagyon ledöbbentem. Pár másodpesc után, kettőt tudtam lépni az ágyig, és ott elengedett, és lehuppant háttal az ágyra.....
2011. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Ő nem tudta, hogy ilyen ereje van, azt mondta akkor nem csinálta volna. Utána elkezdtük kontrollal tesztelni, úgy hogy fokozatosan növelte az erőt, és különböző helyzetekben szorított, még a nyakamon is, de az eredmény mindig ugyan az volt, nem lehetett elviselni az erejét. Még a combom is úgy meg tudja szorítani az övével, hogy felkiabálok mindig, pedig felnőtt férfi vagyok. A lába nem különösebben izmos, de tényleg hihetetlen erős, a karja az izmos viszont nagyon, szkanderban döntetlen volt, pedig vékonyabb mint én jóval. Én is próbáltam szorítani a combommal, mert kérte, hogy legyen fogalma arról, hogy én mit érezhetek, de én közel sem bírtam úgy megszorítani őt, mint ő engem. Amikor a combját szorítottam, 30 mp után mondta h fáj egy kicsit, én az övét 3-4mp-ig bírom elviselni, pedig én sem vagyok olyan gyenge srác.
2011. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ, hát nem semmi érzés lehetett. :) Engem is szorítottak már így meg, de nem lovas volt a lány, kellemetlen volt, de nem volt ennyire kemény, mint amit leírtál. Talán lesz egyszer lovas barátnőm és kipróbálom vele óvatosan. :) Más is szorított már meg így téged amúgy?
2011. okt. 3. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!