Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most tényleg komoly ez a...

Most tényleg komoly ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

[link]

Alkalmas kocsiba, hobbylónak... DE EGY ÉVES!! Képen látszik, hogy csikó, és az áron is. Mondjátok, hogy nem próbálták lovagolni vagy kocsizni, csak gondolják, hogy mi lesz belőle!:|


2011. márc. 3. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben a válasz. Nyilván nem lovagoltak rajta, és nem kocsizták, viszont a szülők ismeretében ezekre alkalmas lehet.
2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ott van az is, hogy nyers. Először olvass, aztán cirkuszolj...
2011. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első köszi:) Második: Be lehet fogni úgy egy lovat kocsiba, hogy megnézik mit csinál, attól nem lesz belovagolt meg bekocsizott. A baj, hogy sok barom ki is próbálja, ezért kérdeztem.
2011. márc. 4. 14:27
 4/14 anonim válasza:

Most komolyan szerintem valami idős emberkék tehették fel a képet.Néztem már én is ezt a hirdetőt és nézd meg a többi lovat!Szerintem tök elvannak hanyagolva!! Főleg a patájuk!

[link] pl ennek a ménnek

2011. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Áúú. Hát, van aki nem patkoltatja a lovat, sőt, szerintem ha fedez akkor nem nagyon lovagolják vagy kocsizzák, vagy nagyon ritkán, ezért úgy vannak vele hogy mivel nem aktív "sportló" akkor nem nagoyn kell vele foglalkozni..:S Amúgy első képen olyan kis soványkás, hiába olyan tömör a ló, szerintem csak a csontozata, legalábbis én így látom a képeken..:S
2011. márc. 5. 09:55
 6/14 anonim válasza:
Hát ja ,de szerintem attól hogy nem "aktív" még ugyan úgy kell vele foglalkozni nem muszáj patkolni elég ha körmölnék vagy ha nincs rá keret legalább utána reszelhetne. Szerintem.
2011. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, a körmölésre gondoltam, bocs!
2011. márc. 6. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Alkalmas lehet...
2011. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az Alkalmas azt jelenti, hogy alkalmas fogathajtásra, hobbyra és tenyésztésre. Nem fogták be, és nem is lovagolták. Ettől nem kell félni. Senki se olyan h.lye, hogy egy csikót befogjon a kocsi elé. Max az anyja mellé befogja ( de nem úgy, hogy ő is huzza a kocsit! )
2011. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy látszik mégis vannak..

Kora: 2 év

Jell.: Nyugodt, nem ijedős csikó kocsizva, belovagolva..


Csak én tudom úgy, hogy három év alatt rá se lehet ülni?

2011. márc. 9. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!