Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet így lovat tartani?

Lehet így lovat tartani?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én még nem akarok lovat, 15 vagyok, majd idővel, sajátot, saját pénzből.

Lehet úgy tartani, hogy nincs box, hanem egy fedeles "épület" telek szélén, vagy valahol, aminek négy fala van, egy nagy ajtóval, ami melegben nyitva lenne. Két ló számára egy ilyen épület mondjuk 6x6 méteres elég lenne, úgy hogy éjszaka kikötés nélkül, csukott ajtóval lennének bent? Ha valami nem stimmel, mondjátok meg kérlek, köszi! :)


2011. ápr. 3. 15:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekem még az jutott eszembe, hogy nem lenne jó, ha el lehetne választani kettő felé az épületet? (Vagy több felé, ahány ló van..) Nem kötelező, csak legyen rá lehetőség.. Pl. ha patkolva vannak nem szabad elvileg őket összeereszteni, mert ha rúgnak, nagyobb kárt okoznak egymásban.. És pont az ilyen balhék miatt lenne jobb, ha kicsit külön is lehetne őket szedni..
2011. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!