Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ezek ellen?

Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés

vettünk lovat és tegnap még nem volt semmi ma meg már olyan bolond lett h majd nem fel rúgott engem.Nem kerüli ki az embert át megy rajta"neki megy".Meg amikor vezetem akkor ha én megállok akkor ő ugyanúgy megy tovább nem áll meg.Mondjuk előtte egyedül volt ahol volt.Hogy lehetne "megjavítani"?

H a a többi lótol el szakítom akkor meg megbolondul.

AKARATOS ÉS nincs tisztelete.

amikor vezetem majd el ránt alig tudom megfogni .

egyedül volt sokáig és most került be 9 ló közé.Mit tegyek ezek ellen????

Kezd megnyugodni már de még akkor se lehet megállítani.


2011. ápr. 4. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet csikok csinalnak amikor elhozod az anyja mellol.
2011. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő már 8 éves.
2011. ápr. 4. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
szegény
2011. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerencsére most már csatlakozott is.És jön oda amikor megyek.Szerintem azért ilyen mert örült ,hogy van társaság. Mi "szegény"?
2011. ápr. 4. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert ismeretlen környezetbe és helyre került. Foglalkozni kell vele, és szépen képezgetni. Magától nem fogja kitalálni mit lehet és mit nem.

Mondjuk kezdetnek nem ártana, ha nem félnél tőle, mert akkor kapásból buktál. Neked jön, és akkor mi van? A ló addig megy neked, amíg menekülsz előle, amint szembeszálsz, ár vissza is fordul, harcolni azt nem mernek.

Ha nem megy széron, akkor visszalép, ésha kell fél óráig csinál 1 lépést. Majd kigondolja, hogy neki mi a jó, ugrani parancsra, vagy szívózni.

Egyszó, mint száz, képezni kell.

2011. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy nem igy kell, de nagyon celravezeto ha ugy elvered hogy nem all mar a laban. Tobbe sose fog neked menni
2011. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előttem levő: gondolkozz már.

A ló az erősebb.

Felágaskodik,leteperhet ha úgy ágaskodik fel közvetlen előtted,harap és rúg.

Főleg hogy ez a ló még rakoncátlan is kissé.

Képzeld el ha megijed és támadásba lendül.

Úgy neked megy,hogy azt lesnéd,hogy tudnál kimászni a bajból.

(ne haragudj,de ez így van)

2011. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Harmadszorra teszed fel a kérdést... Direkt csinálod, vagy tényleg ennyire hülye vagy?
2011. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:11


En mar lattam ilyet. Ismerosom szepen megkoti a lovat veszi az okorlancot aztan csinalhat szerencsetlen lo amit akar.

A lenyeg az hogy olyan lovai vannak amik meg vletlenul sem ellenkeznek vele, neadj isten harapnak vagy nekimennek, viszont nem is mennek oda hozza. 100 %ig haszonallatok.

2011. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem direkt csinálom c és nem is vagyok hülye csak nem írt rá senki és azért raktam fel ,hogy hátha többen írnak rá. :)
2011. ápr. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!