Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak én szeretem ezt jobban?

Csak én szeretem ezt jobban?

Figyelt kérdés
Sokkal szívesebben járok egy olyan loviba, ami családias, tanyasi környezettel, beszélgetős oktatókkal "rendelkezik", mint egy olyanba, ahol meg sem szólal az oktató, csak ha valamit rosszul csinálsz, nagy személyzet van, és olyan... intézményes hatása van az egésznek. Ahova járok egy kis tanyán van, tyúkokkal, disznókkal, kutyákkal, kedves emberekkel.
2011. ápr. 13. 09:19
 1/7 gfero ***** válasza:
szerintem mindenki ilyen családias környezetre vágyik ha megteheti és van a közelébe egy ilyen hely de azért azt is figyelembe kell venni hogy menyire profi az oktattó mert elvileg nem beszélgetni járunk oda vegyíteni kellene a kettőt.jó hely profi,kedves oktató
2011. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki tényleg fejlődni akar és mondjuk kiizet 8e Ft-ot 30 percre (Dallos Gyula bácsinál pl.) Az nem örülne annak ha azalatt a 30perc alatt végigmondaná az élettörténetét az edző ahelyett hogy oktatna. De persze, jó közérzet fontos.
2011. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem oktatás közbeni beszélgetésre gondolok... hanem előtte, utána, stb :)
2011. ápr. 13. 19:35
 4/7 Jinnycica válasza:
Ign én is ezt a családias környezetet jobban kedvelem, viszont én képes voltam kifizetni 6000 Ftot Dallos Gyulának 30 percre és jó volt az is!!!
2011. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki megtehette, hogy óránként 5-6 ezret fizetett, az saját maga tehette meg, vagy szülei fizettek neki?

Én is voltam olyan helyen ami nagyon szinvonalasnak volt meghirdetve. De csak 1 voltam a sok közül, jöttem-mentem, minden másodpercre pontosan (jó, hogy ki nem dobtak) mert már jött a következő kliens futószalagon. Most egy olyan helyre járok ahol nevemen szólítanak, (lovaglás elött, után) megkérdezzük egymástól, hogy hogy vagy, családias a hangulat, stb.

2011. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, pont erről beszélek! Én is egy ilyen "nevemen szólítanak" helyre járok, ráadásul 2700 ft/óráért! ÉS én imádom! :)
2011. ápr. 14. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem és a családias hangulat a jó ... ahova én járok edzés előtt beszélgetünk mesélünk a napról stb ... edzés után mikor a lovak lábát mossuk közben beszélgetünk röhögünk jókat stb. és nem csak mi akik tanulunk hanem az edző is ... :) én nagyon szeretem <3
2011. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!