Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez, miért szeretem...

Miért van ez, miért szeretem jobban?

Figyelt kérdés

2 kutyám van!

egy 3 éves és egy 1.5 éves

A 3éves kutyát pici 8hetes kora óta nevelem, a 1.5évest fél éves kora óta!

De valamilyen oknál fogva 1.5éves kutyát jobban szeretem!Őt babusgatom,őt szeretgetem..néha már olyan rossz érzés,h tudom,h elhanyagolom a másikat!

Mind a 2 imádom,de vmiért a kicsi az kisebb:

Ey fajták!

Ez miért van?:S

Volt valakinek ilyen?


2009. dec. 10. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is két kutyánk van, bár különböző fajták és az egyik elvileg az enyém, a másik a hugomé, de gyakorlatilag én gondoskodom mindkettőről... A sajátomat jobban szeretem, bár ő már régebb óta itt van, meg hát mégiscsak az én kutyám. Meg ő sokkal inkább hasonlít rám jellemében is. Talán azért.

Mondjuk én a másik kutyival is ugyanannyit foglalkozom sőt talán többet is, mert sokkal jobban igényli a törődést.

2009. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem is igényelné a másik is,de valamiért nem tudok úgy hozzá nyúlni!

Lehet azért mert ő nővéremet szereti jobban:D

De ő is az enyém és szeretném őt is annyira szeretni,mint ezt a kis mocskot:o))

2009. dec. 10. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik olyan elesettek tudnak lenni...Amíg ő a legkisebb, addig mindig is így lesz:)
2009. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges:)
2009. dec. 11. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta ha megkérdezhetem?
2009. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kiírni ,mert csak balhé van belőle:)

2 tenyésztőtől vett yorkim van:)Ja és ivartalanítva:)

2009. dec. 11. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
furcsa... elég rossz emberi tulajdonság, de nagyon nehéz egyformán szeretni, a gyerekeknél is igy van..."kit szeretsz jobban?" szerintem azzal, hogy jobban szereted az egyiket még nincs is semmi baj, azzal inkább... hogy a másik érzi ezt...
2009. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ritka eset... minden családban kialakulnak kettes kötődések, csak nem mindenhol látványosan.


Ettől még szereted a másikat is, csak hozzád az egyik kötődik a nővéredhez pedig a másik.


Nincs ezzel gond egészen addig amíg mindenkinek megvan a saját "szimbiótája" mert így nincsen elhanyagolva egyik sem.

2009. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!