Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás Budapesten?

Bértartás Budapesten?

Figyelt kérdés
A XI. kerületben lakom, és a környéken keresek bértartó helyet. Ami fontos lenne, hogy Budapest belterületén legyen a lovarda, kb 45-50 ezer forintot tudnék rászánni, szeretnék ezért cserébe egy jó talajú pályát, normális terepet, karámozási lehetőséget, esetleg egy kisebb ugróparkot (neadjisten egy kis fedelest). Milyen ötleteitek vannak? Elsősorban maradnék Budán, de már a 17. kerületben találtam több szimpatikus helyet, pl eddig a Berri tetszik legjobban, ellenvélemény ezzel a lovival kapcsolatban? Köszi
2011. ápr. 14. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Berri ? -> közösség bunkó, és a lovaknak se a legjobb szerintem.

A közösség bunkóságát saját bőrömön tapasztaltam, a bértartást ugyan nem, de több embertől hallottam, hogy rossz, köztük barátnőm se vitte oda a lovát. Egyik lovász ismerősöm meg nem ment oda dolgozni se ...

2011. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Az emberek a legkevésbé sem érdekelnek, de mit jelent, hogy a lovaknak rossz? takarmányozási hiba vagy nem trágyáznak vagy mi?

2011. ápr. 14. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Árgyélus Lovasudvart ajánlanám,nagyon korrekt tulajdonos,családias kis lovarda,minden lóra jut idő.Jó dolguk van a lovaknak is.

Karám,terep,pálya van.

Ha beírod a Google-ba a nevüket,a honlapot kiadja.Egy látogatást megér!

2011. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk...:)

énis lovardát keresek. tudom ajánlani a törökbálinti ana hegyi lovardát. sokan nem szeretik, de mint lovarda nem rossz:)

2011. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket!

az anna hegyi loviról is hallottam jó dolgokat,ráadásul olcsó is :) hogy lehet oda tömegközlekedve kijutni? sokat kell még gyalogolni a megállótól? a neten semmi infó róla..

2011. ápr. 20. 19:45
 6/6 anonim válasza:
én annyit tudok hogy a törökbálinti helyi járat (volánbusz) az ott áll meg kb 5 perc séta.. de hogy arra a buszra hol lehet átszállni az engem is érdekelne...:D ha metudsz valamit szólj légyszi:)
2011. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!