Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kincsem parkban van bértartás?...

Kincsem parkban van bértartás? És ha van akkor mennyi?

Figyelt kérdés
Néztem a honlapon, de nem találtam róla semmit.
2011. szept. 29. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Írj privát emailt, és ott mindent megbeszélünk részletesen :)
2011. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom még odavinni a lovamat, csak úgy néz ki hogy költözni fogunk (még nagyon nem biztos) és csak előre szeretnék tájékozódni :)
2011. szept. 29. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
2011. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy van! Versenylovaknak.Telivéren és ügetőn kívül ugyan már hurcolgatnak be lovat,de hobbistáknak nem érdemes. Nincs terep és rendes elkerített lovaspálya hobby célra (ergo lovaglókarám).
2011. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez egy elég hosszan fogalmazandó dolog, hogy mi és hogy van, úgyhogy ha majd komolyabban érdekel, tényleg írj, de akkor az alap dolgok:

Bár tényleg nincs elkerített pálya, ha nagyon 'négy fal között' akarsz lovagolni, van karám. Igaz, nem túl nagyok, de vannak.

Valamint az nem igaz, hogy nincs rendes terep. Oké, hogy nincsenek kilométeres mezők, meg minden, de ébredjünk már fel, a beton dzsungel közepén vagyunk, mit várunk?!

Nagyon szépen ki van alakítva egy kis jurrasic park hátul, vágtaegyenessel, bóklászós, felfedezős helyekkel, az egész egy kis kerek erdő négy sarka, csodaország, nagyon nagyon szeretem (:

2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Most már engem is érdekel, főleg a bértartás havi díja!
2011. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Az árakkal nem vagyok pontosan tisztában, de holnap utánaérdeklődőm.
2011. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, hogy ezért támadás fog érni, meg lepontozást, de szerintem...

A Kincsem Park, a versenyzésről szól, a versenyek lovak otthona. Ha csak nem az egyik ágba tartozol(ügető, galopp), csak egy hobby magyar félvért, fölösleges oda vinni. Félre értés ne essék én ezt nem úgy értem, hogy a hobby lovat le kell nézni meg stb, egyeáltalán nem.

Csak mint előbb említettem ez úgymond egy verseny központ, hobbyzni nem való...

2011. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha már elvették a Kerepesit és bezsúfolták a KP-ba az ügetősöket is akkor grat a sok pénzéhesnek,legyen még sokkal zsúfoltabb,nem elég a 100 másik hobbilovarda!! Hát az ilyeneket kéne kivágni akik a döglődő lóversenybe még 1et belerúgnak. Lehet lepontozni,de sajnos ez az igazság:)))
2011. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem az az igazság, amit a kedves 66%-os mond, hanem az, hogy a beállós istállók fele üres, és tökéletesen elférne ott még néhány paci, legalább ki lenne használva a hely.

Egyébként úgy tudom, maga a hely a lónak havi 15-30 ezer között forog.

2011. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!