Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepre milyen felszerelések?

Terepre milyen felszerelések?

Figyelt kérdés
a lónak leginkább
2011. ápr. 18. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
nagyon semmi extra nem kell: ló, patkó (általában elég ha csak elöl van) nyereg (lehet nyugodtan angol), kantár neked pedig lovaglónadrág, cipő, fehérneműk póló, pulcsi, és néh jól jön a kesztyű is:)
2011. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
plusz persze alaposan le kell tisztítani előtte, és bocsi, az izzasztót kihagytam
2011. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
az előző egyet kihagyott: kullancsriasztó/írtó-cucc! :)
2011. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és még egy - ezért mindenki rágni fogja majd a füled - kobak! :)
2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hiába a kullancsirtó/riasztó cucc. Magam is és a lovamat is befújtam. Mire hazaértünk a seggénél volt 1 kullancs. Szerencsére még nem szívott belőle 1 csepp vért sem. =/

Én ezért oltatom a lovam! (=


Cucc: Nyereg, izzasztó, kantár, kényelmes felszerelés amibe majd nem fáj semmid.Esetleg kobak.Ha megijedne a ló és nem tudnál megkapaszkodni akkor se a fejed bánja. ( Tapasztalat ) =/ Kiugrott elénk egy őzike. =D

2011. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szóval elég az alap cuccok mint lovardába? semmi extra? :D

nálunk szerencsére nincs őz,vagy nagyon ritka.nekem inkább a motorosoktól kell tartanom :/

2011. ápr. 18. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért nyilván nem a nyeregre meg stbre gondolt, az teljesen alapvető (és ha ennyire részletesek akartok lenni soroljátok fel a zablát, szárat, orrszíjat, speckó hevedereket, stb...). A kullancsriasztó okos dolog volt, a kobak stb megint tök alapvető, ha terepre megy nyilván tudja már, hogy mit kell vigyen.
2011. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi :D

olyan plusszokra gondoltam ami sima lovardán belül nem annyira fontos

2011. ápr. 18. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
kb ugyanazok kellenek, mint már leírták előttem is
2011. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért egy ínvédőt csapnék rá.
2011. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!