Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki lovagol/lovagolt/tud...

Valaki lovagol/lovagolt/tud valamit a Balogh lovas ligetről Miskolcon?

Figyelt kérdés
Milyen hely? Megéri az árát? Milyenek az oktatók, az oktatás, a lovak? Köszi előre is.
2011. ápr. 26. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam régen, de nem tetszett, nagyon futószalag jellegű volt, odamentél időre, ló az már készen várt; idő lejárt, lóról le, jött a következő csoport.
2011. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg!!Nagyon kötött hely..ahogy az előttem szóló is írta.Az oktató csak akkor beszél,pontosabban kiabál amikor leszid,különben hozzád sem szól..Csak akkor menjél oda ha saját lovad van és versenyre készülsz,más esetben nem ajánlom.Ha saját lovad van,versenyre készülsz akkor azért jó mert a lovak is elég furcsák.Ha a versenyről van szó akkor a pálya miatt érdemes,de abban sem vagyok biztos hogy máshol nincs ilyen pálya..
2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előzőkre! Én is oda járok, és szuper hely!
2011. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem futószalagos az oktatás, én már sokszor vezettem be lovaglás után a lovat,
2011. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!