Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek is kezdő lovas?

Szerintetek is kezdő lovas?

Figyelt kérdés

épp lovakat nézegettem,amikor megláttam ezt a hirdetést,azt irják benne hogy kezdő lovas lovagolja. hát megnéztem a videót és vagy én vagyok nagyon béna (énis kezdő vagyok) vagy ez a lány nem kezdő. azért szerintem a lépésből vágtát nem a kezdők tudják megcsinálni, habár az lótól függ.

[link]


2011. okt. 31. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fuhú
2011. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
meg nem is 11 éves :) vagy a ló nem olyan magas.
2011. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
figyelj, a kezdő lovas 1 nagyon szubjektív téma. Nekem volt olyan ismerősöm, aki kapott egy reit pónit - jól képzett, igazi tanítólovat - és már ment neki az elengedtetés, helyből vágta, eleje körüli fordulat, amikor benevezett díjlovas kezdő kategóriába. (E,A)
2011. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet még kezdő ha csak ennyit tud. Lépésből vágta meg ha a lónak érzékeny az oldala és/vagy készséges akkor simán meg tudja csinálni. Én 4 hónapja lovagoltam amikor egy lóval kimentem a karám mellé, (3H-os szabad terület állt a lovaknak rendelkezésére, a karám a pálya is volt. Rideg tartás végett.) ügetgetni, vágtázgatni SZŐRÉN. Nem nagy kunszt ha egy nagyon kényelmes készséges, érzékenyebb oldalú lovon ülsz aki a még nem pontos segítségadásokra is tudja a dolgát. Nagyon patent kis ló lehet ez a ló!
2011. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a ló hol 175 centi??? :O Vagy a csaj az óriás akkor vagy a ló sokkal kisebb! ez max 165 centi lehet.

[link] ezen a lovon lovagoltam nyár elején. Ő is csak 172 cm-es marmagasságú azt' nézd már meg mekkora! Én 160 cm vagyok!

2011. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először arra gondoltam, hogy nem kezdő, de aztán a ló árára néztem, és rájöttem, hogy a kiscsaj lehet kezdő, mert ez a ló egy kiváló ló lehet. Amúgy szépen ül a lány, nem mozognak a lábai, nem rángatja a szárat, szval lehet h nem kezdő.
2011. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem meg az a véleményem, hogy simán lehet a lány kezdő, csak végre egy kezdő, akit valóban megtanítanak lovagolni!!! Sajnos nagyon kevés az a hely ma Magyarországon, ahol hangsúlyt fektetnek arra, hogy addig nem engedik el a delikvenst futószárról, amíg az ülése nem tökéletes és a lovaglás gyakorlati oktatása mellett az elméletre is odafigyelnek.

Ez a kislány vélhetőleg valóban kezdő, de nagyon szeretném tudni, hol van ez a hely, ahol tanult - szívesen kezet ráznék az oktatójával!

A kezdőség abból is látszott, hogy az átmenetek nem voltak szépen lovagolva - haladó lovasnak a vágta-ügetés átmenet egy ilyen lovon sokkal zökkenőmentesebb kellene, hogy legyen. De az ülése szép, a szárkezelés rendben, még sok minden lehet ebből a lánykából. És a paci is jól képzett.

2011. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán elmegy kezdőnek, nem minden ember ugyan olyan
2011. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy oda van írva, hogy 11 éves kezdő lovagolja, nem azt jelenti, hogy törvényszerűen arról kell videót és képet feltenni.. Lehet, hogy ezek régebbi képek, és nyilván nem egy kislánnyal teszik fel, aki most ül először lovon, és pattog meg leesik... Szóval lehet, hogy most 11 éves kezdő lovagolja, de attólmég tehetnek fel másmilyen képeket és videókat...
2011. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1. A csaj nem tűnik valami profinak. 2. Relatív, hogy meddig kezdő valaki. 3. Ahogy előttem is írta valaki, sehol nem írták azt, hogy a kezdő lovas van a felvételen.
2011. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!