Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?...

Mit gondoltok erről a lóról? (fontos) Esetleg nincs vmi baja? Nagyon kevés pénzért adják el, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 26. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Most melyik pontosan? Talán az, amelyiknek nincs származási lapja? Én a helyedben állatorvos véleményét is kikérném.
2011. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
De. Valami gebasz biztos van vele.
2011. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg.

Most nagyon sokan adnak el, baromi olcsón lovat, mert vagy nem bírják tartani, vagy meggondolatlan vásár volt ás áll benne a pénz!

2011. ápr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy megakarom venni?Csak kérdeztem hogy szerintetek van valami baja mert szerintem van!
2011. ápr. 27. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezt így két nem túl jó fénykép alapján nehéz megmondani. Ha olyan jó, mint amilyennek írja, akkor kérhetne érte többet is. Ehhez meg kell nézni személyesen a lovat lehetőleg egy állatorvossal, ki kell próbálni, és a tulajt is meg lehet kérdezni, hogy miért kér ennyit.
2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi! Az angol telivérek sokkal magasabbak... vagy születése óta rendelenessége van.. vagy én nemtudom... De szerintem ... nemtudom...
2011. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha meg szertnéd venni akkor ne tedd mert nincs származási lapja vagyis lehet hogy lopott!
2011. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy nincs származásija, viszont van lóútlevele, ami minden lóra kötelező. Ha se származásija, se útlevele nem lenne akkor megállná az a feltételezés, hogy lopott.
2011. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt a lovat ismertem a galoppon.A telivérek nem nagyok,nem elefántok versenyeznek galoppversenyeken. A fajtájához mérten nem kicsi.

Az anyai vonala nagyon jó,ez a família sok-sok jó lovat adott már.Az import kanca,Star alapította ezt a családot,ő maga is klasszis versenyző,kora legjobb lova volt.

Telivért fillérekért lehet venni a pályán,80-150 ezer ft között kaphatsz papírokkal rendelkező,egészséges fiatal lovat.Annyi "bűnük"van,hogy kevés pénzt keresnek.Ősszel selejtezik őket,mivel kell a hely a másfél éves csikóknak.Legtöbb kimustrált versenyló olaszországi társasutazásra megy,hiába egészséges,fiatal.Nem éri meg őket a pályán tartani addig,míg normális új gazdájuk kerül.Sajnos a telivériparban ez napi valóság.

Ismerősöm vett ősszel 80 ezer forintért egy 3 éves,teljesen egészséges kancát papírokkal,most westernben lovagolja,nemsokára versenyezni is fog vele.

2011. ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem keresik a telivéreket. Nincs áruk. Még a félvéreknek sem. Én nem hiszem hogy baja van. Szerintem el akarják adni. Én tenyésztő vagyok(nem telivér) és tudom hogy sokszor kényszerülünk anyagi okok miatt áron alul eladni csikóinkat. Tehát az olcsó ár nem feltétlenül valami hibát takar. De ezt csak személyesen lehet ellenőrizni. Fényképről csak találgatni lehet, aminek semmi valóságalapja nincs.
2011. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!