Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik pénzért vették a rokkantságot?

Figyelt kérdés
Tehát semmi bajuk nem volt csak nem akartak elmenni dolgozni, de pénzük az volt. Gondolom hogy sok álrokkant megy most vissza majd dolgozni. Eddig hol voltak? Most meg elveszik mások elől a munkát. Ahhoz hogy valaki pénzért vegyen betegséget ahhoz igen nagy "pofa" vagy nem is tudom mi kell. Lehet gonosz vagyok, de az ilyeneknek kívánom hogy egyszer tényleg rokkanjanak le, és akor majd megtudják milyen is az ha valaki valóban rokkant és munkaképtelen!
2011. aug. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Leleményes, ugyanakkor undorító.
2011. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felháborító! Van valódi rokkant ismerősöm, és ő szív miattuk!
2011. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gonosz avgyok, de az ilyeneknek azt kívánom hogy tényleg legyenek rokkantak egyszer! Nagyon gonosz volnék?
2011. aug. 17. 16:44
 4/4 anonim válasza:
Gusztustalan! Én ezért nem tudok megélni! se segélyt, se munkát nem kapok! Miattuk!!
2012. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!