Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ez a hülyeség hogy: a ló a...

Mi ez a hülyeség hogy: a ló a lovasa miatt botlik meg?

Figyelt kérdés
tegnap elött ültem egy lovon,nem huztam a száját meg semmi ilyen,látott rendesen a lába elé meg minden.kicsit megbotlott és az egyik lovas megszólal hogy ez az én hibám volt
2011. ápr. 27. 13:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

egyszer már buktam el lóval,elöttem agyon hajtották szegényt :(

a fedettpályán,sima homokba (biztos láttatok már ilyen pályát legtöbben)ott botlott meg és megtérdelt én meg leszaltoztam mert nem birtam fenn tartani magam

2011. ápr. 27. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy a lovas hibaja de akkor miert botlanak meg a lovas nelkuli lovak is teljesen maguktol?

en inkabb bukasra mondanam azt hogy a lovas hibaja

2011. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szarahlin Jones válasza:
55%
A ló minddig a te egyensúlyonat keresi és arra támaszkodik hiába szeded össze ha te közben fészkelődsz vagy bármien szinten megtöröd az egyensúlyt hiszen egy naon minimális mozgás elég ahoz h a lovat kizökkentse az egyensúlyából és természetesen ienkor megbotlik!
2011. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
az igaz,de ennél az esetnél is csak annyi mozdultam meg hogy adtam neki a csizmasegitséget ahogy mentem vele körbe,levezetésnél
2011. ápr. 29. 11:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tartok senkit hülyének, mint nagyon sokan mások, ezen az oldalon. A lovat nem ismerem, de "nem lovardai ló,ugróló,igazi versenyló " kizártnak tartom, ha ez a ló bukdácsol, bárki hajlandó lenne vele versenyezni!Azt el tudom képzelni, hogy képzett lóként kevés volt neki az a feladat, amit tőled kapott és nem vette komolyan a számára nem éppen feladatot jelentő munkát. így bólogatott egy kicsit. Egyébként nem hülyeség, a lónak nagyon sokat lehet ártani egy rossz üléssel!!
2011. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!