Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik ló a kedvenced?

Melyik ló a kedvenced?

Figyelt kérdés
Fajta, szín, jegyek, nem, név, stb...
2011. máj. 6. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A vasaló.
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Arab telivér, szürke, Herceg/Tündér/Taladinn :)
2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Fajtára a fríz,shire,clydesdale,magyar hidegvérű.

Színre a fekete,a deres,vasderes..Kb ennyi:)És ha pacim lenne,valami olyasmi nevet adnék neki,aminek köze van a levegőhöz,a szárnyaláshoz(mint tudjuk,ló hátán van a földi Mennyország...)Pl Csillag,vagy Felhő,esetleg Cirrus...:)

2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Természetesen a sajátom. :)

De mint fajta, az andalúz, és a Paint Horse. :)

Színre van egy álomlovam, ébenfekete, 4 láb kesely - mind a négyen harisnyás - vastag hókája, vagy lámpása van, és a bal szeme csiga, vagy csókaszem - azért, mert a hóka/vagy lámpás kinyúlik a szemére, és pigmenthiányt okoz. Még egyszer sem láttam ilyet, de max majd tenyésztek magamnak, ha lesz rá lehetőség :)

Nemre a csődöröket szeretem a legjobban, mert kis hisztisek és nagymenők, de azért jófejek.

A hosszú, jól csengő neveket szeretem mint pl Kevin Staut egyik lova: Le Prestige St Louis.

A vicc az, hogy kis aranyos, pej heréltem van, de őt imádom :)

2011. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez tetszik nagyon:

[link]

2011. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A Balogh Liget Lovas Klub egyik iskolalova

Kártyás: szürke, lipicai félvér mén

2011. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedvenc fajtám: Fríz, Andalúziai, Haflingi, Shire

Szín & jegyek: a sárga és a fekete lovak tetszenek nagyon. Sárga lónál a hóka vagy egy kis csillag a homloka közepén és a kesely láb tetszik, a fekete ló fején csak csillag, de amúgy ők inkább jegytelenül szépek szerintem. :)

Nem: én a herélt lovakat és a csődöröket szeretem jobban. Nekem is egy heréltem van, de előtte évekig egy angol telivér csődört lovagoltam, rajta kezdtem pacizini és tőle tanultam meg mindent, amit ma tudok. :)

Név: ha egyszer lehetne egy Fríz lovam, csődört vennék és a neve Tangó lenne. A Fríz lovakra jellemző az akciós lábmozgás, olyan kecsesen és elegánsan mozognak, mintha táncolnának, úgyhogy szerintem a Tangó találó név lenne. :)

Amúgy a következő nevek tetszenek még: Szimpátia (a saját lovamat is így hívják), Akác, Szerető, Titánium (Titán), Merengő, Lírikus (Líra), Pezsgő, Ajándék és Vígasz.

2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A kedvencem az az én pacim:Fríz,fekete,a neve Hero :)
2011. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Angol telivér és a gidrán<3


Egérfakó,májsárga,jegytelen(csak lámpás)

2011. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fríz,andalúz,magyar sportló,holland sportló,hannoveri.

fekete,fakó,gesztenye barna.

csak HERÉLT.

Név pedig a személyiségétől függően adnám,nem magyar nevet!! :)

2011. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!