Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát utálod a...

Melyik kutyafajtát utálod a legjobban? Miért? És melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés

Én a német juhászokat mert amikor 10 éves lehettem rámtámatt ok nélkül és kergetett . Egészen a sulitól hazáig de csak úgy és meg is harapott(a kisujjamból hiányzik egy kis rész). Akinek német juhásza van azoktól bocsánatot kérek az övéké biztos nem ilyen de nekem volt szerencsém ezt átélni.A kutya pedig a mamáméké volt. De még nem szeretem a spánieleket mert szerintem egy kicsit sem szépek! Nem szeretem a westiket mert olyan bamba nagy fejük van , nem szeretem még a csivavákat se a yorkikat.

A kedvencem a havanese nekem is ilyen fajta kutyám van Lola! :)


2011. aug. 1. 21:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Én egy kutyafajtát se utálok:) Főleg nem kinézetükre.

Engem 3 fajta kutya támadott meg. Egy roti az erdő mellett. Egy németjuhász haza felé a boltból. És egy kis tacskó:D

De a Németjuhász az egyik kedvenc fajtám:) Egyszóval nem tudtam a fajtákat megutálni csak mert közülük egy megtámadott...:)

2011. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

:'( :'( Az egyik kedvenc fajtám a spániel, mi nem szép pl benne? (most találtam a képfeltöltésen szerintem szép) Nekem is spánielem van

[url= [link]

Amúgy meg valaki a havaneseket nem szereti. Én minden kutyit szeretek, a legcsúnyábbat is, csak azt nem aki agresszív stb

2011. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
hÁT..nekem angol cocker spánielem van...de ő szép:) Alex a neve..Havanese az uncsitesómnak volt de eladták,de nagyon aranyos volt..am. a német juhászokat imádom:)Az angol cocker spánielek szerintem szépek,csak az a baj velük hogy kicsit lükék! :)
2011. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Na megkerestem a képet, talán így már jó lesz:

[link]

Amúgy szeretem a husky-kat, spánieleket, shih-tzu-kat :D

De volt egy gonosz törpe snacim aki 14-szer megszökött, sajnos nem találtam meg utoljára, de azért még szeretem a snacikat, csak nem mernék többé tartani

2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
51%

En alapbol egy kutyat sem utalok!De nem nagyon szeretem a kistestu kutyakat(havanese,spaniel,yorki,pincsik,csivava es meg sok mas...),ezek mellett nem szeretem az amstaffokat,pit bullokat,cane corso-t es az ehhez hasonlo kutyakat, es az agarakat sem anyira!

A kedvenc kutyafajtaim:

kaukazusi juhasz

nemet juhaszkutya

pireneusi hegyikutya

moszkvai orkutya

golden retriever

rottweiler

csehszlovak farkaskutya

landseer,ujfundlandi,leonbergi

sziberiai husky

Alaszkai malamut

kuvasz

hovawart

berni pasztor

kozepazsiai juhaszkutya

-valamint minden nagytestu keverek kutyus

:))

2011. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Engem 2 alkalommal is német juhász támadott meg, egyszer össze kellett varrni a combom.

Ettől függetlenül nem utálom őket, de köszönöm, többé nem kérek belőlük.

2011. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Egyik fajtát sem utálom!!!

Minden állatot szeretek,köztük minden fajta kutyát is!

De az abszolút kedvencem a Bichon Havanese (nekem is ilyenem van) és a Yorki :))

2011. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Én nem utálom eggyiket sem de nem igazán szeretem a yorkikat

anyáé mindig megharap és a barátnőmé is ha én etetem meg és nem tetszik neki ha nem melegítem meg-.-"

A kedvencem:1.Amerikai pit bullterrier,Amstass,staffbull,bullterrier,boxer,amerikai bulldog:)

2011. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

engem vizsla támadott meg

én a terelő,pásztorkutyákat puli,border collie,aussie szeretem,mert olyan okosak.

2011. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nincs olyan ember aki nem szeretné a havaneseket de nekem akkor sem tettszik a spániel. Sorry :)

De különben minden kutyát tartanék de nem német juhászt sem spánielt.

2011. aug. 2. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!