Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartasz?...

Milyen állatot tartasz? Melyik a kedvenced (miért)?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés de érdekel,hogy az emberek hogyan is vannak ezzel a dologgal többségében. (:


Hogy ne csak ti írjatok valamit,én is le írom:

Van 2 kutyám(udvaron),és egy papagájom. Szárazföldön a kutya,pl az erős ragaszkodása miatt,vízben a medúza pl mert gyönyörű,(viszonylag)egyszerű állat,és számomra egyszerűen hihetetlen a védekezési képessége.Levegőben a papagáj,mert nagyon értelmes madár,öröm nézni...


2011. máj. 16. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van 4 kutyám, 2 macska, 2 törpehöri, 3 teknős, 2 papagáj, 4 zebrapinty, 1 skorpió. A Kutyáim a kedvenceim, hűséges társaim. De a többieket is nagyon szeretem.
2011. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy nyuszim, 2 hullámos papagájom, és egy akváriumnyi halam van :)

Nyuszó a kedvencem, mert nagyon lehet szeretgetni, de a madárkák is iszonyú jópofák tudnak lenni, csak sajnos nem szelídek, úgyhogy velük nem nagyon lehet játszani

2011. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vannak kutyáim, macskám, papagájom,. A kutyákat azért szeretem mert nagyon hűségesek.
2011. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ricsissj válasza:
Van egy hullámos papagájom és egy akváriumnyi halam. A papagájomat picit jobban szeretem, mert nagy papagáj rajongó vagyok, de ne feledjük, hogy a halaknak is érdekes világuk van, meg ők is szépek:) Imádom őket!
2011. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Van 1 ktyám,Bichon Havanese fajta.

Nagyon szeretem.Az tetszik benne,ha nincs senki vele,akkor is eltudok lenni.

És vele lehet játszani :)

2011. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

*Az tetszik benne,ha nincs senki VELEM,akkor is eltudok lenni,elszórakoztat.


Bichon Havanéses :P :)

2011. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 kutyám 2 cicám és 2 papagájom. Mindet másért szeretem, mindegyiknek vannak jó és rossz tulajdonságai.

Én a világ összes állatát szeretem,kivéve a férgeket,néhány bogarat és rovart,a meztelen csigát stb.

A nyuszikról nem tudok túl sok mindent de szeretek nyulakat rajzolni,gyűjteni nyulas dolgokat,sok nyuszis tárgyam van.Őket gyűjtögetni szeretem. :)

2011. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sajnos panelban lakom, így csak akvárium van neonokkal, meg egy cica.

Kedvenc állatom nincs, a medúza nekem is nagyon tetszik.

2011. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 teknősöm van.
2011. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Zebrapinty, ékszerteknős, madárpók - jelenleg, de volt sokféle állatkám régebben.


Kedvencet nehéz lenne mondani, mert baromira sok van. Talán leginkább a madarak (baglyok, sólymok és más ragadozók, varjúfélék és egyéb énekesek, vizek fölött vitorlázók), mert gyönyörűek és valahogy közel állnak hozzám. De nagyon szeretem a mélytengeri halakat és a világító medúzákat, a macskaféléket (főleg a hiúzokat), a hiénákat, na meg mindenféle hüllőt és kétéltűt.

2011. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!