Kezdőoldal » Állatok » Lovak » LOVASOK SEGÍTSETEK. Egy régi...

LOVASOK SEGÍTSETEK. Egy régi lovat hogy találjak meg? Bővebben lent van kifejtve a probléma.

Figyelt kérdés
Régen lovagoltam egy lovardába ez most júniusba lesz 10 éve.A lovardába volt egy jó ló, a kedvencem volt.Kicsiként a székfoglalót mindig megnyertem vele.De eljöttem onnan 3 év múlva.Akkor 9 éves voltam.Most 19 leszek.Több lovat eladtak,némelyikről nem is tudom, hogy mi lett vele.Szeretném a kedvencemet megtalálni.Nem hiszem,hogy elpusztult,hisz volt ott másik ló is,egy idősek voltak,és az most ott van,hisz visszamentem félig-meddig a régi lovardába.Hogy fogjak hozzá?Tudom kicsi az esély,hogy rátalálok,de megpróbálom.Nem akarom a tulajt megkérdezni,hogy mi lett vele,hisz 10 éve nem találkoztam velük.De póni volt,tehát szerintem azok sokáig élnek.
2011. máj. 14. 07:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gondod?Ha leinformálható,megbízható hely,miért nem tud a tulaj infot adni neked?
2011. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
tudna,de én nem akarom megkérdezni...
2011. máj. 15. 20:04
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért nem?Semmi rossz nincs ebben.Vagy valamelyik ismerősödet kérd meg,kérdezze meg helyetted.
2011. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az gyanús lenne,hogy megkérdezem,hogy kinek adta el.
2011. máj. 16. 09:49
 15/19 anonim ***** válasza:

Ba*hatod, ha a megbízható eladás után kupeckézre került, és onnan már nem nyomonkövethető.

De én is a paci.hu-t javasolnám. Nem ártana egy sütésszám a keresgéléshez.

Sok sikert, remélem megtalálod!

2011. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
mi a ló neve ?? ha van verseny neve akkor inkább azt mond ne a becenevét ok?
2011. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

véleményem szerint mind a két ló öreg már

az egyik Ranke,róla az az utolsó információm,hogy 8 hónappal ezelőt szeptemberben a tulaj írta,véletlen találtam rá,hogy Sopron környékén vették meg

a másik ló Mohikán,róla semmit nem tudok

2011. máj. 17. 05:19
 18/19 anonim ***** válasza:
Soproni vagyok, ha tudsz valami konkrétabbat, megpróbálok segíteni.
2011. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

jó és színük ? nemük ?

találtam kettő Mohikán nevű lovat az egyik herélt/fakó és a Lukács Tanya SE tartják

a másik kanca/sárga és az Aranyhomok SE nevezetű helyen tartják

és találtam egy Ranke nevű lovat is egy fekete kancát de róla nem tudtam kideríteni h hol tartják

majd mond meg h mikor születtek meg iylenek és keresek tovább !!!!

2011. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!