Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma? SEGÍTSETEK!

Mi lehet a probléma? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Sokszor mikor megyek valahova azt hallom, mintha a nevemet mondanák.. Nem a fejemből jön a hang.. Inkább mintha messzebbről utánamkiabálnának.. Mikor megfordulok természetesen nincs mögöttem senki!Tegnap is ez volt, kiabált a szomszéd és egyből az én nevemet hallottam a szájából, pedig nem szólt nekem!!!!!

Ma beszéltem ezzel kapcsolatban a párommal és azt mondta, hogy ő is néha hallja, hogy a nevét kiabálják! Ez mitől van? Kezdek/kezdünk megbolondulni?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az embernek van "hatodik" érzéke, lehet, hogy valaki valóban hív, csak nem a közeledben, hanem csak gondol rád. Ez is lehet "hallani". De mondjuk én jártam agykontroll tanfolyamra, ezért nem parázok az ilyentől.
2011. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én akkor hallottam ilyet kétszer, miután anyukám meghalt, mintha ő hívott volna hangosan, én is hallottam a nevemet, nagyon ijesztő volt, szerencsére abbamaradt.

Nem halt meg ismerősöd mostanában, vagy nincs olyan ember, aki szeretné, hogy felkeresd, mert régóta nem találkoztatok? Biztos valami belső hang, aminek jelentése van.

2011. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Édesapám hunyt el másfél éve! De legtöbbször női hangon hallom a nevem... Hozzá kell tennem, hogy tegnap hallottam egy ilyet.. És aznap kereste fel anyukámat egy ismerősünk, hogy mi újság velünk. Ők találkozni akarnak velünk, de nemtudom, hogy a halálesethez kapcsolódik-e.

Ma előjött egy olyan érzésem: "Nemsokára megfog halni egy szerettem!"... Nagyon félek!:(

2011. jún. 30. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kikészültek az idegeid. Szedj B vitamin komplexet. Ne félj nem fog semmi baj történni, ezt csak az érzékeny idegrendszered okozza. Menj el orvoshoz és őszintén mond el a problémádat.
2011. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkitől a válaszokat!


Egyébként lenne még valami: Édesapám és az ő édesapja is ennél a háznál/házban halt meg! Mivel nincs testvérem félek, hogy én lehetek a következő! És ha ez a ház elátkozott? Rettenetesen félek, fura érzéseim vannak! Most az emberek 90%-a bolondnak tart, de egy hozzáértő írhatna valamit!!!

2011. jún. 30. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért halnál meg, ez hülyeség amit gondolsz? Rosszak az idegeid, menj el pszihiáterhez.
2011. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!