Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kb 6. alkalommal mentem...

Kb 6. alkalommal mentem lovagolni. Szerintetek nem durva, hogy még kezdőként kengyel (és kapaszkodás) nélkül tanügetnem kellett?

Figyelt kérdés
Csodával határos módon nem estem le, szerintem...
2011. máj. 14. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
nem durva. nekem az első alkalommal meg kellett csinálnom... nem vagy isten csodája nyugi:D de ígéretes kezdés:)
2011. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem. Sokat javítja az ülésedet, hasznos, hogy kengyel nélkül is tudj lovagolni. Ülés javításkor is szokták csinálni ügyes lovasok is.
2011. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
6 alkalom után már elvileg fel kellett volna hogy tűnjön, a lovaglás durva sport, ésha valaha is fejlődni akarsz, akkor bizony meg kell magad erőltetni.
2011. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez természetes.
2011. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem durva, minket is így tanítottak, így tanulod meg igazán megtalálni az egyensúlyodat. Kengyelt mindenhol, ahol komolyan veszik az oktatást, csak akkor használhatsz, ha már anélkül is megy a tanügetés futószáron. Ugyanígy szárat is majd csak akkor kapsz a kezedbe, különben folyton abba kapaszkodnál, és összevissza tépnéd szegény ló száját. Amikor már biztosan tudod tartani az egyensúlyodat, akkor foghatod csak meg, mert akkor már jóval nagyobb az esélye, hogy csak a ló irányítására használod.
2011. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a lányom meg fiam első alkalommal háttal kellett forduljon, meg vissza. 6 alkalom sok.
2011. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Akkor kérlek segítsetek, mire figyeljek oda ...

2011. máj. 14. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem durva...sőt ez a legalapabb dolog. Ettől lesznek meg a jó kis lovaglóizmaid, lesz izomlázad rendesen. Kell az ilyen, mert így találod meg az egyensúlyodat a lóval, meg ráérzel a helyes ülésre. Kengyel nélkül könnyű ügetni is kell tudni, meg vágtázni. Ha ez megy futószáron, akkor kaphatsz kengyelt.
2011. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nemdurva,ezt így kell csinálni,hogy jó legyen az egyensúlyod.
2011. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
egyáltalán nem durva...
2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!