Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kb. mennyibe kerül a ló...

Kb. mennyibe kerül a ló eltartása egy hónapban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

Papámnak van lova meg van az istálló meg minden, gondolok a szénára, szalmára, abrakra(megtermeli)!

Emellett még mindig havonta legalább 30E forint ha nem nézzük az orvos és a patkolókovácsot!

Ha nincs elég pénz és idő lovat venni egyszerűen állatkínzás!

2011. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
kb 50 ezer(igényes tartóknál) de attól függ,és még ott van a feles tartás!
2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
80.000
2011. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Hát olyan,húszezer körűl kb ha magába,csak lucernátkap az tizenöt ha pedig,szénát a mellé kell egykis abrakis plussz a szalma viz ez a minimum.
2011. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, szerinted egy ló elél csak lucernán? Ha baromságot tudsz csak írni, ne is írj inkább!! De ha te elélnél csak szárazkenyéren, akkor hajrá.
2011. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van... komoly válaszokra van itt szükség nem hülyeségekre... az árak is hogy 50ezer-.-' sehol nem annyi, egy lóra számítva... na meg 80... ugyan emberek :DDD hol éltek?-.-' nem luxus körülmények kellenek a lónak, mert az fölösleges :D nem azért fog élni és szeretni téged, mert prémium zabot kap-.-'
2011. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utólsónak:Igen elél:lucernán szénán és nem baromság nem szerintem ezt gyakorlatból tudom.Mitgondolsz? Ameik ló nemdolgozik érdemes ,abrakolni aztán hivod az állatorvost mert nemtudod mi baja,mibe döglöttbele az más hogy adok neki egykis répát almát az csak deszert abba nempusztúlbele.Szerinted baromság szerintem meg nem, mivel ló tartó vagyok tudom ,és ne te dönsd már el hogy mitcsináljak.
2011. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azonkivűl irtam szénát mellé abrakot ha eltudod olvasni.
2011. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!