Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lakótelepen lótartás?

Lakótelepen lótartás?

Figyelt kérdés
A lakótelep közepén élek, és nemrég a társasházunk mellé lovat hoztak. Félünk, hogy büdös lesz, és tele lesz rovarral minden, ha az idő egy kicsit melegebb lesz. Mit lehet tenni?
2011. máj. 18. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
félhettek is. büdös lesz és egy csomó légy is lesz.
2011. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

?????

Tudtommal nagyemlőst nem lehet lakótelepen tartani...

Szólni kell az ÁNTSZ-nek és az önkormányzatnak, fel fogják szólítani, hogy vigyék máshová a lovat.


... hacsak nincs lovarda a házatok mellett, amit egy lakótelep közepén azért kétlek.

2011. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Büdös? háát relatív. Én speciel az autók kipufogó füstjét tartom büdösnek. A rovarok is jobban szeretnek a trágya közelében maradni.
2011. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne izgulj! A lakótelepi lovak hamar asszimilálódnak. Június közepére se rovar, se bűz. Egy kis odafigyelés a gazda részéről és máris beilleszkednek a közösségbe.
2011. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jójó, persze a kipufogó is büdös, de azért nincs kedvem lószagban élni. köszönöm a válaszokat, beszélek a többi lakóval, valamit talán tudunk tenni, mert én is úgy tudom, hogy így nem tartható ló. főleg, hogy a hely sem a legnagyobb.
2011. máj. 18. 09:55
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Jegyzőnek kell jelezni. Minden településen vannak állatartási övezetek, kizárt, hogy lakótelepen lehet lovat tartani. Nem is beszélve az állatjóléti kérdésről, szóval akár az állatvédőket is rá lehet küldeni.
2011. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Először szerintem a ló gazdájával kellene beszélni, és ha nemjutol dűllőre utána lépni.
2011. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Azert ezt fenykepezd le. Tudom, neked nem az, de innen funny a lakotelepi lo.

Aztan jegyzonek jelezni, es allatkinzas miatt feljelentest tenni a rendorsegen. Ugyanis, lovat nem lehet "csak ugy" tartani. Fedett istallo, es hasonlok kellenek hozza - amit ketlek, hogy meglenne.

2011. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
szerintem tarts nyugodtan.én egyszer Ózdon 8.-ról láttam egy lovat kinyeríteni...:-)
2011. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Próbál meg együtt élni vele, te büdös városi köcsög!
2011. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!