Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy az...

Egyetértetek azzal, hogy az állatok bántalmazása az emberek bántalmazásához vezet?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy az FBI mostantól különösebben akar foglalkozni az állatkínzással (VAN ISTEN!!! VÉGRE HOGY MÁR RÁJÖTTEK, HOGY EZ UGYANOLYAN FONTOS MINT AZ EMBERÖLÉS...) mert úgy gondolják, az állatok kínzása az emberek bántalmazásához vezet.


Fel is soroltak néhány sztorit (én fordítottam le, csak akkor olvassátok el, ha érdekel):


Randy Roth: Mikor egy macska lábnyomokat hagyott a frissen festett autóján, hozzákötözte az állatot a gazdájának kocsijának a hátsó kerekéhez. Az észre sem vette, és így indult el... Randy később megfojtotta a feleségét.

Richard Davis: Kiskorában macskákat és kutyákat gyújtott fel. Felnőttként elrabolt és megölt egy 12 éves lányt, Polly Klaast.

David Berkowitz: Lelőtte a szomszédja kutyáját. Hat embergyilkosságot követett el.

Luke Woodham... Kip Kinkel... Eric Smith... Russel Weston Jr... Andrew Golden... Mitchell Johnson... a lista tovább folytatódik. Mikor azt kérdezték az FBI ügynökeitől, mennyi sorozatgyilkos bántalmazott állatokat is, Alan Bradley azt válaszolta: "Az igazi kérdés az, hogy mennyi nem?"


2011. júl. 26. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem ezt már rég megállapították tudósok. Azoknál az embereknél akik komoly bűnözőkké válnak, fiatal korukban sok azonos minta figyelhető meg, ezek közül egy az állatkínzás.

Meg aztán elég ha logikusan gondolkozol. Ha valaki képes az állatokat brutálisan bántani, akkor emberek miért ne lenne képes?

2011. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mentalist ***** válasza:
Eggyetértek.
2011. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... sajnos aki állatoknál nem tiszteli az életet, gyakran lehet más esetben is hasonló gondolkozású.


Emiatt pl. böllérrel vagy hentessel se szívesen randiznék.

2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem igen
2011. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kriminálpszichológusok ezt tényként kezelik, szóval nem leeht hülyeség.
2011. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!