Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám fájdalommentesen...

Vikkki95 kérdése:

Hogyan tudnám fájdalommentesen kiritkítatni a lovam sörényét? Illetve.

Figyelt kérdés
még azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy egy póni klubbos versenyre milyen "extrákat" lehet egy lovon elkészíteni kinézetileg. Ezt úgy értettem, hogy annyi szerintetek elég, ha bebogyózom a sörényét, szépen megtisztított nyerget, kantárt rakok rá, illetve új, szép, fehér nyeregalátétet (aminek van egy ezüst madzag szegélye)?
2011. máj. 28. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ritkító fésűvel agy ollóval. Nekem olyan fésűm votl aminek a tövébe egy penge volt, így néhány szálat lenyesett.

Elég ha ápolt és tiszta a megjelenésetek. Szerintem elég kifésülni és kifényesíteni a sörényét és farkát, de ahogy neked tetszik!:)

2011. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tépőfésűvel. A ritkító olló nálunk annyira nem vált be, mint a tépőfésű.

Bebogyózhatod a sörényét, befonhatod a farkát a farokrépánál, és lekenheted a patáit olajjal v zsírral aznap, hogy szép fényes legyen. A cuccot még ha megspékeled egy tiszta ínvédővel vagy fehér fáslival, akkor tökéletes. De ha nem kell rá ínvédő, akkor elég a tiszta felszerelés. Jól nézhet ki az az ezüstszegélyű izzasztó :)

2011. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, nagyon mutatós az az izzasztó :)

2011. máj. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!