Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábtörés fájdalommentesen?

Lábtörés fájdalommentesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meghökkentő lehet, de szerintem ilyen világban élünk.

Nagyon sokat vagyok bent a melóhelyemen, ami nem fizet meg, nem is hálás munka. De szükségem van a bejelentett munkahelyre. Viszont most indul egy "vállalkozásom" ami nagy sikerű lehetne, ha tudnék rá több időt szakítani. És Persze lehetetlen lenne kivenni szabadságot. Ülő munka lenne otthon 99%ban, így gondoltam arra, ha lehetőségem lenne egy "lábtörésre" amit simán kibírok, viszont 3 hónapig fixen, indokoltan EÜ-szabin lehetnék, bevállalnám, sikeres lehetnék, és a munkám is megmaradna.

ŐRÜLTSÉG, gondolnátok, de nincs mentálhigiéniai zavarom, csak ebben az országban élek.

Valakinek ÉRTELMES tippje?


2011. júl. 23. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy? Pénzért eltörnéd a lábad? És ha utána nyomorék maradsz? Add el a veséd inkább.
2011. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Leugrasz az első emeletről, ráejtesz egy súlyzót a lábadra. De fájdalommentes nem lesz, arra ne számíts. Gipsz kb. hat hétig, injekció naponta a hasadba, szóval, nem hinném, hogy megéri.
2011. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül fájdalmas dolog, és ha szerencsétlenül törik, tényleg elképzelhető, hogy nem lesz már 100%-os sosem.
2011. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hulyeseg. olvastam egyszer egy esetet, egy csavo combon szurta magat mert nem akart bemenni dolgozni, szabit akart, de olyan szerencsetlenul szurta hogy a kocsijáig vezetö uton elvérzett és meghalt. gondolkozz vmi normalis dolgon. a csonttörés rohadtul faj egyebkent is :D
2011. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlanám, mert fájdalom mentes az úgysem lesz. Ha szerencsétlenebb vagy akkor meg így jártál és akár életed végéig nem fogsz tudni lábra állni, és napi szinte járhatsz kezelésekre majd, tudom mi az keresztapám is így járt, persze nem szándékosan törte el a lábát. Mai napig szüksége van a séta botra, futni egyáltalán nem képes. felépülés után a munkahelyét is elveszítette, mivel a lába miatt semmit nem tudott ott csinálni. jelenleg sofőrként dolgozik de sokra azzal sem megy vele. Szerintem ne kockáztass, ha a vállalkozásod fordítva sülne el akkor mit csinálsz? Ezt alaposan át kellene gondolnod.
2011. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lábtörés elég buta ötlet, először is baromira fájdalmas, másodszor, ha rosszul törik, műtét, esetleges komplikációk, akár egy életre szóló bicegés is maradhat utána. Arról nem beszélve, hogy a legtöbb törés helye - ki tudja miért, de az emberek legnagyobb részénél egy életen át - minden időjárás változáskor sajog. Ennyit egyetlen induló vállalkozás sem ér.
2011. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy megbízható háziorvost, aki kiír három hó szabira valami betegséggel, mondjuk lehet, hogy fizetned is kell érte. Vagy légy optimista és menj el kivizsgáltatni magad. Ha valami lélekölő munkát végeztél, simán lehet daganatod is.
2011. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megértem az aggodalmaitokat, de azért ne túlozzunk, mindannyiunknak legalább van 10 ismerőse, akinek eltört valamije, és semmi baja sincs, 1000ből 1 lett nyomorék, de ettől függetlenül persze valszeg nem teszem meg, mert nincs rá mersz, a fájdalom meg túlélhető, eddig senki sem halj bele, sőt...

Sajon a melóhelyem olyan, hogy KÜLÖN orvost adnak, aki vizsgál, nem lehet csak egy cédulával kibújni a felelősség alól, kamubetegre meg nem mehetek, van hogy ellenőrzik, hogy random bejönnek a házba és megnézik, élek halok e valóban.

Az esés nem megoldás, mert ott tényleg rosszul végződhet.

Egy direkt a csipcsontra ért trauma lenne megfelelő, ami olyan mértékű, hogy ne legyen nyílt törés...

Tégla.... :D


De azért köszönöm :D

2011. júl. 24. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Csípőcsont, vagy sípcsont? Nem mindegy.
2011. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gipszben lenni nagyon sz@r nyáron, szóval, nemigen éri meg, hidd el.
2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!