Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen jelei vannak a vemhessé...

Milyen jelei vannak a vemhességnek a lovamnál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából amit tnyleg észre lehet venni az h nő a hasa, vagy esteleg (de nem mindig) fáradékonyabb.. De inkább csináltass ultrahangot az állatorvosoddal:)
2011. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem vagyok benne biztos hogy vemhes de a lovarda elmebeteg tulajdonosa amikor sárlott együtt hagyta a csődörrel akivel eddig is együtt volt :S és elég erősen próbálkozott nála amit nappal én láttam amíg ott voltam
2011. máj. 31. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

~ Sárlás elmarad

~ Hasterjedelme megnő

~ Jó étvágy

~ Tejér látszik

2011. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnő a hasa ami érzékenyebb beesik a horpasza,nem sárlik, sokkal hamarabb fárad de az elsőnek igaza van inkább nézesd meg dokival nehogy baj legyen!
2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, A csődőrtől pedig feltétlenül zárjátok el! Az sem feltétlenül elég ha mellette lévő karámba rakod mert egy "kanos" csődör ilyenkor főleg ha még sárlik akármint átugrik vagy keresztül megy rajta! És Tényleg hívjál orvost!Üdv.
2011. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat meg fogom kérdezni az állatorvost :)
2011. jún. 1. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
jah és a vemhes kanca sokkal ingerülékenyebb úgymond rúgosabbak ,szemetebbek a csődörökkel ill saját nemüket se kímélik.
2011. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!