Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól vannak a vemhességnek...

Mikortól vannak a vemhességnek látható jelei?

Figyelt kérdés

ha vemhesül a nőstény cica,mikortol vannak észrevehető jelei ennek? azt tudom h 9hétig vemhes és h először a csecsbimbói fognak megnövekedni,de kb hányadik héttől/naptól lesz látványos?

mikor lehet legkorábban akár orvosi vizsgálattal megállapitani?

először volt kandurra a cicám,s nagyon izgulunk h sikerült e,bizunk benne:)


2009. jan. 27. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A vemhesség megállapítása


Kis testű, laza hasfalú állatok vemhessége már a 20–30. nap között kitapintható.

2009. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öt éve vannak mindig kiscicáink. Pontosan tudom mikor járnak kandúrozni, mivel "tudtunkra" adják e pár nap "gyönyörűségét":). Fetrengenek a földön, néha gyorsabban lihegnek, szinte idegesen nyaldossák magukat, amikor végre megpihennek, futás a következő akcióra:D Amit még megfigyeltem, hogy nem nagyon van étvágyuk. Nos, ilyenkor bejelölöm a naptárba ezeket a napokat, és rá 5 hétre láthatóan növekedni kezd a pocijuk. Ekkortól 4 hétre várható a kölykezésük. Különben a doki ultrahanggal meg tudja állapítani, ilyen esetünk is volt:)
2009. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A cicák álltalában kéthetente tüzelnek ezt addig folytatják amíg vemhesek nem lesznek. ha elmarad a tüzelés az az első jel lehet! A 21.napon az emlő körüli terület rózsaszín lessz. Ez a második amit szemmel láthatóan észre lehet rajtuk venni!
2009. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!