Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon gáz lenne netről?

Nagyon gáz lenne netről?

Figyelt kérdés
Gáz lenne ha netről rendelnék univerzális nyerget, kantárat összesen 45000-ért hobbi célra?(teljesen felszerelve)
2011. jún. 1. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ugyan az mintha boltba mennél, megveszed :D az hogy utána használod-e csak a te dolgod.
2011. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Más is net-ről szokott rendelni semmi nincs benne.

HA meg valaki még is csak gáznak tartaná, azzal nem kell foglalkozni hiszen magadnak veszed , te használod fel.

2011. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szó szoros értelemben gondoltam hanem, hogy minőségileg milyen lehett mert hallottam már h nyerget 50000 alatt ne vegyünk, meg kantárat se 15000 alatt... itt pedig teljesen fel van szerelve nyereg és kantár és együtt kerülnek 45000. Nem kevés érte?
2011. jún. 1. 16:37
 4/14 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem egy nagy minőség, hamar szakad, kopik, töri a lovat.

Én használtan vettem, nézelődj te is :)

Eddig már majdnem minden megvan a lónak, és 60000 alatt vagyok, és várhatóan fogok is maradni.

2011. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
outlet a márka az jó vagy rosz tapasztalatok?
2011. jún. 1. 17:02
 6/14 anonim ***** válasza:

outlet az nem márka, hanem azt jelenti hogy kiárusítás, a rosz meg nem rosz, hanem rossz.

linkelj, és akkor úgy esetleg tudunk véleményt mondani.

2011. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nyereg az gáz. Használtan ugyanúgy tudsz olcsón venni, de valamivel jobb minőséget. Az, hogy a többi olcsó... Legfeljebb elszakad, de a nyereg az fontos.
2011. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jún. 2. 12:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég gagyi lehet, inkább ezen az áron egy jó használt nyerget vegyél. A méreteket pontosan kérdezd meg, a lovasok.hu-n láttam támpontokat egyszer a méricskéléshez.

Egyébként nem gáz, én a nyergemet netről, németországból rendeltem, és nagyon jól szuperál.

2011. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó.. és mennyibe került az a nyered teljesen felszerelve?honnan tudtad németből beszerezni?
2011. jún. 2. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!