Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi alapján válasszunk lovat?

Mi alapján válasszunk lovat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyum élettársának van egy bazi nagy telke, meg sok pénze, és egy ilyen nyári táboros lovas dolgot készül beindítani. Azt mondja, hogy szeretné hogy segítsek, és hogy én is benne legyek a munkában. Megkérdezte, hogy hány lovat vegyen, meg hogy majd lesz-e kedvem ott segíteni... És hát persze! Imádom a lovakat, elég jól haladok a lovaglásban, és miért utasítanék vissza egy ilyen ajánlatot? Most gondolkodom, hogy milyen fajta lenne jó, és eddig a furioso, és a magyar sportló tűnik kézenfekvőnek. A legfőbb szempont, hogy nyugodt legyen, és tapasztalatlan lovas is meg tudja ülni. Szerintetek milyen fajták alkalmasak (akár kisebb) gyerekek lovagoltatására?
2011. jún. 1. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

magyar félvér, sodrott, vehettek shetlandi pónit is aki pici gyerekeknek jó ^^ 9 15 év között nézzetek szerintem.


vehettek mondjuk 5 kancát előre és 1-2 mént + pár db. heréltet. vehettek külön tenyészkancákat is a ménekhez. elsőt megcáfolom! Furioso alkalmas erre a célra!! furioso- north star kancán tanultam meg lovagolni abban a lovardában ahol 20 furioso volt mindegyik tanló és mindegyik kitűnően viselkedett.! ez foglalkozás kérdése! :D amúgy nekem angol telivérem van és ő a legnyugodtabb legjobb ló a világon! senki nem mondaná meg h angol telivér aki pár éve kincsem parkba versenyzett. (szemsérülés miatt hagyta abba, tulaja eladta) külsőre persze megmondhatja de belsőleg... Húhúú nagyon jó ló *-*


vissza térve: xD kisbérit is vehetsz vagy két jó fajtából álló félvér pacit :D nagyon fogod élvezni gondolom lesz saját pacid is *-* nagyon jó dolog lovak körül lebzselni :D Jó pacizást!

2011. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!