Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hanyas a mérete a decathlonos...

Hanyas a mérete a decathlonos lovaglónadrágnak?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok hogy hanyas mérete van kb. a (10,12,14 éves) decathlonos fouganza schooling lovaglónadrágnak ?(2990 Ft-os)

Jól lehet benne lovagolni??Megéri megvenni?


2011. jún. 7. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ritkán (kb 2 hetente) jársz lovagolni, akkor megéri.

Nekem egy kicsi drágább dechatlonosom van, már 2-3 használta után bolyhos. Barátnőm 1 hónapig használta intenzíven, és teljesen szétment.

De ritkán lovaglóknak tökéletes, kényelmes, és sokkal normálisabban néz ki mint egy melegítőnaci.

Méretet nem tudom, de áruházban úgyis felpróbálod, vagy ha más veszi meg neked, akkor lemérnek, és a nacit is.

2011. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.:)

amúgy hetente egyszer lovagolok.

2011. jún. 7. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor úgy azért bírni fogja egy ideig.

Itt találtam egy ilyen méretes izét, centit csak találsz otthon, ha meg nem, akkor madzag és vonalzó segítségével megoldod.

(első voltam)

2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megtaláltam köszi:))
2011. jún. 7. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Decathlonban nem éri meg lovasnadrágot venni. Próbáltam, fél év után kinyúlt, szakadozik, minden baja van, kuka.

Ha rendes, elfogadható áron szeretnél jó minőségű nadrágot, akkor inkább a Nagylovassal próbálkozz. (www.nagylovas.hu)

2011. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én midnen nap lovagolok és a 14évesekre való mértete hordom van 5olyan lovagló nadrágom, 1éve azokat hordom és még tökéltetes állapotban vannak! Nagyon kényelmesek különben!:)
2011. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszii:)
2011. jún. 10. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek tönkremegy, az valamit nagyon rosszul csinál.. Mivel az anyaga ilyen, értelemszerű, hogy bolyhosodik, de ne aggódj nagyokos, vagy 12ezres gatyám is, dettó ugyanilyen..:) Kb fél éve használom heti 2x-3x, tökéletes, kényelmes..
2011. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. jún. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!