Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek mennyire jó ez a...

Szerintetek mennyire jó ez a Decathlonos kerékpárzár?

Figyelt kérdés
[link] Láttam élőben is és elég robosztusnak tűnik, de nem tudom miből van.Szóval örülnék ha írna valaki valamit:)
2011. ápr. 27. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A gond az hogy képről én se tudom megmondani miből van :)

Ránézésre jónak tűnik. Még a végén kimegyek megnézem miféle. Ennyi pénzért,ha lánc edzett acél-e (valószínűleg igen) és a lakat se könnyen feltörhető akkor nagyon jó vétel.

(Kérdés: milyen az a lakat?)

Tökéletes védelem nincs, de ha ez és egy bármilyen vastag sodrony közül kell a tolvajnak választania, akkor garantáltan nem a te bringád fogja bántani(, főleg ha nem egy feltűnő, vagy drága darab).

2011. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég durván néz ki. Biztos, hogy jobb, mint egy sima acélsodrony.

Nekem olyan van, ami vastag sodronyos, de kívül acélgyűrűkkel is védve van. Gondolkoztam én is ilyesmi láncon. Az biztos jobban véd, csak aztán a könnyebb súly miatt választottam ezt.

Még megjegyezném, hogy amit először választottam, azt még föl se tettem a bringára, itthon játszottam vele. Kinyitottam-lezártam a zárját. Egyszer csak darabokra hullott az egész a kezemben. Még jó hogy ez itthon velem történt és nem az utcán, mikor valaki babrálni akart volna vele. Rögtön visszavittem a boltba. Ki is cserélték egy másik fajtára.

2011. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzett acél lánc + mini U lakat. Ha nem kör kulcsos akkor kiváló darab.
2011. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez a legmegbízhatóbb lakat. itt többet olvashatsz. [link]


bal oldalt biztonságos lakatolás

2011. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ránézésre én sem tudom, de a dec.-nal sose jártam jól ... mege gy barátom se; egyszer kilakatolta a bringátját az Andrássyn, és elhagyta a kulcsot valahol. Fogott egy kockakövet, és egyszerűen leverte a saját lakatját.

( legszomorúbb, hogy egy rendőr se kérdezte meg, övé-e, mindenki lesz.rta mit csinál.

Amúgy vegyél U-lakatot, nekem azok váltak, a régit nem nagyon vitte a sima flex (kipróbáltuk, mert beletört a kulcs). Hidraulikus vágó pedig a vastagabbakat nem tudom, átéri-e.

Amúgy, amire rájöttem: nincs ellophatatlan bicikli, elég furfangosak a tolvajok, szóval csak akkor tedd le valahol, ha muszáj. Én a kisboltba is betolom az ajtóba, vagy ha ketten vagyunk, mindig kint marad valaki.

2011. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!