Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri a decathlonból lovas...

Megéri a decathlonból lovas felszerelést venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan olcsó és nem is olyan jó a felszerelésük.Inkább vegyél a KLP-ből,olcsóbb és jobb is.
2011. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De a KLP-nek csak internetes áruháza van nem?
2011. jún. 10. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
heti 1-2 lovaglásra megfelelő, mert kifejezetten olcsó és nem rossz a minősége. az én nadrágom már 3 éve megvan :)
2011. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi:))
2011. jún. 10. 20:40
 5/15 emlya válasza:
Amúgy mi az a decathlon???
2011. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az egy sportbolt szerű.:)
2011. jún. 10. 20:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Lovasnadrágot pl igen, mert van rá garancia - enyémre volt még anno (2 éve) - és elég jól bírják a strapát. Van akinek az ínvédő is bevált, és pl patazsírt, légyriasztót, sörényfényt ott szoktam venni - az esik útba.

De pl nyereg, izzasztó, bőrcuccok sztem nem megbízhatóak ott. Izzasztóval pl alig lehet nyergelni... O.O

Én is a klp-t ajánlom, én pl előszeretettel rendelek onnan cuccokat, mert nagyon jók és gyorsan kijönnek. Most is, tegnap rendeltem ínvédőt, keddre itt lesz. És a minőség is sokkal jobb.

2011. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sztem jobban megéri mint KLPből... nekem KLP-s nadrágom 2 év alatt tönkrement, a decathlonosakat használom mai napig, egyiknek sincsen semmi baja.. csak ugye a mosástól fakulgatnak.. viszont kobakotTÉNYLEG vagy horzéban vagy valami nagy nevűben vegyél.
2011. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. az előtte4m lévőnek igaza van, lóra való felszerelést megéri KLP-ben venni.
2011. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Decathlonban jók a lovas pólók, a mellények és a pulcsik. Nadrág... hát az ismerősömnek 1 hónap alatt szétment.

Lábszárvédőt se ott vegyél, mert elég pocsék minőség, ilyen műanyagvelúr vagy mi, abból jobban jársz egy hasított bőrrel (én már 8 éve nyúzom a sajátom). Kesztyűt talán még érdemes beszerezni onnan, esetleg pálcát, pucoló eszközt.

Lóra való dolgokat érdemesebb más üzletből beszerezni, vagy akár használtan lovasok.hu-n az apróhirdetésben rengeteg jó cucc van olcsón vagy a paci.hu fórumán a felszerelés topicban.

2011. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!